Komu to ide lepšie, mame či synovi? Veronika Zuzulová si so svojím Julesom takto brázdia lyžiarske svahyKomu to ide lepšie, mame či synovi? Veronika Zuzulová si so svojím Julesom takto brázdia lyžiarske svahy

Už je to pár rokov, čo nepreteká, lyže však stále miluje a už sa na nich spúšťa aj jej syn. Začiatok decembra trávi Veronika Zuzulová na lyžiach, na Instagrame sa pochválila videom, ako im to s malým Julesom pekne ide.


Pri angíne môže pomôcť i zmrzlina či ovsené vločky. Ale pozor, viete kedy už treba k lekárovi?Pri angíne môže pomôcť i zmrzlina či ovsené vločky. Ale pozor, viete kedy už treba k lekárovi?

Bolesť hrdla, opuch mandlí, ťažkosti pre prehĺtaní – jedným slovom angína. Toto ochorenie je medzi deťmi časté práve v zimnom období. Vzniká kombináciou chladu, stresu a oslabenej imunity. Ako ju čo najrýchlejšie vyliečiť, kedy treba lieky a kedy pomáha zmrzlina?

Ako pomôcť dieťaťu zvládnuť stres. Vyvarujte sa týchto piatich najčastejších chýbAko pomôcť dieťaťu zvládnuť stres. Vyvarujte sa týchto piatich najčastejších chýb

Situácie, keď sa dieťa niečoho bojí a hľadá u rodiča podporu, sú v mnohých rodinách takmer na dennom poriadku. Upokojiť a povzbudiť – znie to jednoducho, ťažšie sa to však už robí. Poznáte tie správne vety a aj tie, ktorých sa vyvarovať?

VIDEO benevolentných rodičov. Dovolili by ste toto vašim deťom?VIDEO benevolentných rodičov. Dovolili by ste toto vašim deťom?

Väčšina rodičov by svoje dieťa zrejme nepustila do tej mláky ani šliapnuť. Rodičia na tomto videu zvolili úplne iný prístup.
Ďalšie naše weby