KVÍZ Významní otcovia v dejinách. Akú prácu vykonával Ježišov otec, s kým mala Mária Terézia 16 detí?KVÍZ Významní otcovia v dejinách. Akú prácu vykonával Ježišov otec, s kým mala Mária Terézia 16 detí?

Už v nedeľu oslávia všetci oteckovia svoj sviatok. Pri tejto príležitosti sme pripravili náš dnešný „oteckovský“ kvíz. Pretože deti potrebujú nielen mamu, ale aj druhého rodiča, vďaka ktorému často dokážu v živote veľké veci. Dobre sa zabavte!


Recept na víkend: Hokkaidovo-zelerové placky podľa modelky Mirky LuberdovejRecept na víkend: Hokkaidovo-zelerové placky podľa modelky Mirky Luberdovej

Placky sú jej špecialitou! Modelka, slovenská a európska vicemiss, výživová poradkyňa a mama dvoch detí Mirka Luberdová miluje zdravé varenie a často sa podelí o svoje kulinárske úspechy. Najnovšie si uznanie vyslúžili hokkaidovo-zelerové placky.

Tip na výlet: Nevšedný chodník nad mokraďami v Oboríne vás vtiahne do vodného svetaTip na výlet: Nevšedný chodník nad mokraďami v Oboríne vás vtiahne do vodného sveta

Vo východoslovenskej obci Oborín vznikol na mŕtvom ramene rieky Laborec unikátny drevený náučný chodník vedúci ponad močiare a mokrade. Návštevníci si odnášajú zážitok, ktorý nie je pre Slovensko práve typický.

POČASIE Videopredpoveď: Slovensko čaká žeravý víkend. Príde úľava budúci týždeň?POČASIE Videopredpoveď: Slovensko čaká žeravý víkend. Príde úľava budúci týždeň?

Teploty na Slovensku počas víkendu môžu dosiahnuť až 35 stupňov Celzia. Je nejaká úľava na obzore?
Ďalšie naše weby