Oslávte Svetový týždeň dojčenia! Prehľad podujatí nielen pre dojčiace mamičkyOslávte Svetový týždeň dojčenia! Prehľad podujatí nielen pre dojčiace mamičky

Prvý augustový týždeň je Svetový týždňom dojčenia. Ten tohtoročný sa nesie v duchu hesla Spoločne chránime dojčenie.


SÚŤAŽ: Napíšte nám recept na obľúbený letný pokrm vašich detí či vnukov a vyhrajte probiotické kvapky od Biopronu!SÚŤAŽ: Napíšte nám recept na obľúbený letný pokrm vašich detí či vnukov a vyhrajte probiotické kvapky od Biopronu!

Bude to skvelý ovocný koláč, ľahký cestovinový šalát, deťmi milovaná pizza, domáca limonáda či zmrzlina z vlastnej mrazničky?

Pečte jednoduchšie! 10 hrnčekových koláčov s letným ovocímPečte jednoduchšie! 10 hrnčekových koláčov s letným ovocím

Najvďačnejšie recepty sú hrnčekové, to vie každá gazdinka. Našli sme také, ktoré sú ideálne na leto, pretože do nich môžete zakomponovať sezónne ovocie.

OLYMPIJSKÝ KVÍZ Ktorí Slováci uspeli na hrách? A čo viete o histórii najväčšieho športového sviatku?OLYMPIJSKÝ KVÍZ Ktorí Slováci uspeli na hrách? A čo viete o histórii najväčšieho športového sviatku?

Vďaka Zuzane Rehák Štefečekovej má tohtoročná olympiáda v Tokiu aj pre Slovensko zlatý cveng. Viete, koľko zlatých medailí Slovensko doteraz získalo či kto vybojoval pre náš súčasný štát prvú medailu vôbec? Užite si olympijské hry, výnimočný športový sviatok aj v našom dnešnom kvíze.
Ďalšie naše weby