Petra Vlhová už je tetou, malá Lujza prišla na svet trocha skôrPetra Vlhová už je tetou, malá Lujza prišla na svet trocha skôr

Trocha predčasne, ale všetko je v poriadku. Najmladší člen lyžiarskej rodiny Vlhovcov má už 12 dní a za sebou aj prvú prechádzku na čerstvom vzduchu. Lujza, dcéra Petrinho brata Borisa a jeho partnerky Simony Jágerskej prišla na svet cisárskym rezom v posledný októbrový deň.


SÚŤAŽ Napíšte nám a vyhrajte knihu o výchove Klub nerozbitných detí!SÚŤAŽ Napíšte nám a vyhrajte knihu o výchove Klub nerozbitných detí!

Kto by nechcel mať šťastné a odolné dieťa? Ako tento cieľ dosiahnuť, o tom píše slovenská autorka Slávka Kubíková vo svojom bestsellere Klub nerozbitných detí.

FOTO Krásne bruško tehotnej herečky Andrey Kerestešovej. Ako si užíva čakanie na druhé dieťa?FOTO Krásne bruško tehotnej herečky Andrey Kerestešovej. Ako si užíva čakanie na druhé dieťa?

Pred dvomi rokmi v auguste sa jej narodil syn Tobiáš Augustin, teraz k nemu pribudne súrodenec. Herečka Andrea Kerestešová, vydatá Růžičková, si druhé tehotenstvo užíva, dopraje si relax aj zaujímavé aktivity.

Najvyššie materské od januára presiahne  1 500 eurNajvyššie materské od januára presiahne 1 500 eur

Od začiatku budúceho roka sa zvýšia maximálne nemocenské dávky, vrátane materského. Dôvodom je rast priemernej mzdy, od ktorej sa odvíjajú odvody a následne aj samotné dávky.
Ďalšie naše weby