Staré dobré „Poď von!“ Desať dôvodov, prečo by sa deti mali hrať každý deň vonkuStaré dobré „Poď von!“ Desať dôvodov, prečo by sa deti mali hrať každý deň vonku

Pustite ich von a nechajte ich tak. Bez hračiek, bez dozoru, bez pokynov i usmernení. Voľné hranie detí je dnes čoraz väčšou vzácnosťou. Kým ich rodičia prišli zo školy domov, hodili školskú tašku a poďho von s kamarátmi, dnešné deti majú harmonogram plný krúžkov a organizovaných aktivít. Voľné hranie je pritom podľa psychológov nesmierne prospešné a nevyhnutné pre každé dieťa.


Chutné úsmevy malej Rumie. Potešte sa pohľadom na rozkošnú dcérku Moniky BagárovejChutné úsmevy malej Rumie. Potešte sa pohľadom na rozkošnú dcérku Moniky Bagárovej

Niektoré deti sú také roztomilé, že svojím smiechom a radosťou dokážu roztopiť aj ľad. Dcérka obľúbenej speváčky Moniky Bagárovej (27), dvojročná Rumia, patrí presne do tejto kategórie.

Výstava o praveku, kde sa deti nudiť nebudúVýstava o praveku, kde sa deti nudiť nebudú

V Ponitrianskom múzeu v Nitre v týchto dňoch sprístupnili interaktívnu výstavu Expedícia pravek. Návštevníkom umožní nahliadnuť do rôznych epoch praveku, od staršej doby kamennej až po dobu bronzovú.

POČASIE Videopredpoveď: Víkend sa začal daždivo. Skončí sa rovnako?POČASIE Videopredpoveď: Víkend sa začal daždivo. Skončí sa rovnako?

Po horúčavách sa počas víkendu ochladí, ale nebude to hlboký pád teplôt. Kam sa dostanú?
Ďalšie naše weby