Recept na víkend: Čo všetko si môžete opiecť na ohni? Marshmallows, chlebového hada i jablká s karamelomRecept na víkend: Čo všetko si môžete opiecť na ohni? Marshmallows, chlebového hada i jablká s karamelom

Špekáčik opečený nad ohňom je klasika letných večerov pri táboráku, nemusíte sa však obmedzovať len na ňu. Opiecť si dokonca môžete aj sladkosti.


Letná súťaž ahojmama.sk o prírodnú kozmetiku Ťuli a Ťuli. Hrá sa o päť balíčkovLetná súťaž ahojmama.sk o prírodnú kozmetiku Ťuli a Ťuli. Hrá sa o päť balíčkov

Všetky zložky sú prírodné, je zabalená vo vratných sklenených fľaštičkách a vy z nej teraz môžete vyhrať päť balíčkov. Letná súťaž ahojmama.sk je o slovenskú prírodnú kozmetiku Ťuli a Ťuli, konkrétne o detské šampóny, oleje do kúpeľa, po kúpaní a iné.

HORÚCI KVÍZ Prázdniny sú tu, bez slnka by to nebolo ono. Čo o žltej guli na oblohe viete?HORÚCI KVÍZ Prázdniny sú tu, bez slnka by to nebolo ono. Čo o žltej guli na oblohe viete?

Bez slnka by nebol na Zemi život. Banálne konštatovanie, ale bez tej žltej gule na oblohe sa naozaj nezaobídeme. Vnímame ju ako samozrejmosť, ako niečo, čo jednoducho je. Viete však, aká chemická reakcia spôsobuje, že na Zemi pociťujeme svetlo a máme teplo? Ako dlho trvá svetlu, kým k nám dorazí? A tušíte, kedy a ako Slnko zanikne a vezme si so sebou aj našu malú planétu? Otestujte si svoje vedomosti!

Turistický vlak Záhoráčik bude premávať aj toto leto, začína už dnes   Turistický vlak Záhoráčik bude premávať aj toto leto, začína už dnes

Turistický vlak Záhoráčik bude nakoniec premávať aj v rámci tohtoročnej letnej sezóny, počas víkendov tak opäť spojí Bratislavu s Plaveckým Podhradím. Svoju prvú jazdu odštartuje v sobotu 4. júla.
Ďalšie naše weby