5 výchovných prešľapov, keď nerešpektujeme skutočné potreby detí5 výchovných prešľapov, keď nerešpektujeme skutočné potreby detí

Rodičia svoje deti milujú a chcú ich dobre vychovať. Niekedy však idú priamo proti tomu, čo deti samé potrebujú.


SÚŤAŽ Aké boli Vianoce vášho detstva? Napíšte a vyhrajte nádherné knihy: Zvieratá Slovenska a Strom života našej rodinySÚŤAŽ Aké boli Vianoce vášho detstva? Napíšte a vyhrajte nádherné knihy: Zvieratá Slovenska a Strom života našej rodiny

Ako ste slávili Vianoce, keď ste boli malí? Aké darčeky ste dostávali, aké zvyky dodržiavali, čo ste mali na sviatočnom stole? A v čom vidíte rozdiel medzi súčasnými a minulými sviatkami? Napíšte nám svoje vlastné spomienky či spomienky vašich blízkych a vyhrajte krásne publikácie.

FOTO Dcérka Adriany Sklenaříkovej so svojím veľkým bratom. V takomto luxusnom hoteli vyrastá!FOTO Dcérka Adriany Sklenaříkovej so svojím veľkým bratom. V takomto luxusnom hoteli vyrastá!

Dcérka modelky Adriany Sklenaříkovej (48) Ninka (1) má nevlastného súrodenca, veľkého brata Mathieua. Jej otec, podnikateľ arménskeho pôvodu Aram Ohanian, sa totiž pyšní ešte synom z predchádzajúceho partnerstva.

Kupujete darčeky cez internet? Pozor na čínske e-shopyKupujete darčeky cez internet? Pozor na čínske e-shopy

Nakúpiť vianočné darčeky cez internet je rýchle a pohodlné. Nie vždy sa to však vyplatí. Rizikové sú najmä čínské internetové obchody.
Ďalšie naše weby