Nudia sa už doma? Najlepšie vzdelávacie weby na zábavné učenie Nudia sa už doma? Najlepšie vzdelávacie weby na zábavné učenie

Školáci majú v domácej karanténe učenia až nad hlavu. Ak ich však zaujíma konkrétna oblasť a nechcú ísť len podľa úloh, ktoré im zadá na diaľku učiteľka, môžu ako doplnok využiť niektoré zo zaujímavých vzdelávacích portálov.


Súťaž s Máriou Čírovou. Získajte knihy s venovaním od slávnej speváčky!Súťaž s Máriou Čírovou. Získajte knihy s venovaním od slávnej speváčky!

Mária Čírová sa v auguste stane trojnásobnou mamou. Keď pred desiatimi rokmi čakala svoje prvé dieťa viedla si tehotenský denník, pri mladšej dcérke Zoe jej na to nezvýšil čas, čo teraz trocha ľutuje. „Sú to veľmi vzácne zápisky,“ vraví.

Čistá láska. Pozrite, ako krásne sa usmieva dvojmesačná dcérka Milly JovovichČistá láska. Pozrite, ako krásne sa usmieva dvojmesačná dcérka Milly Jovovich

Hovorí sa že niet nič milšieho než úsmev bábätka. Ak si pozriete nasledujúce krátke video herečky Milly Jovovich, zrejme budete súhlasiť. Jej maličká Osian oslávila nedávno dva mesiace a jej úsmev je naozaj úchvatný.

Doma s deťmi. Tip na aktivitu 9: Vyrobte si na Veľkú noc mramorové vajíčkaDoma s deťmi. Tip na aktivitu 9: Vyrobte si na Veľkú noc mramorové vajíčka

Veľkonočné sviatky síce budeme tento rok oslavovať v obmedzenom režime, žiadni šibači ani koledy, to však neznamená, že si nemôžeme doma urobiť pravú jarnú atmosféru. Byt si možno vyzdobiť napríklad mramorovými vajíčkami.
Ďalšie naše weby