Čo potrebuje každé dieťa, keď je choréČo potrebuje každé dieťa, keď je choré

Podľa imunológov je ideálne, aby rekonvalescencia po chorobe trvala minimálne tak dlho ako samotné ochorenie. S návratom do kolektívu rovesníkov sa v žiadnom prípade neponáhľajte.


Recept na víkend 12 tipov, ako chutne zužitkovať starý chliebRecept na víkend 12 tipov, ako chutne zužitkovať starý chlieb

Čo so starým chlebom alebo pečivom? Niekto ho suší a zomelie na strúhanku, ak však práve nemáte nič iné poruke na rýchlu večeru, môžete z neho vyčarovať aj chuté jedlo. Bez toho, aby si ostatní všimli, že je starý. Tu je 12 tipov ako.

KVÍZ Geografia rodnej zeme v malíčku? V ktorom okrese ležia slávne slovenské obce?KVÍZ Geografia rodnej zeme v malíčku? V ktorom okrese ležia slávne slovenské obce?

Sú známe, mnohé sa pýšia bohatou históriou či slávnymi rodákmi, vieme ale, kde ležia? Dnešný kvíz bude o slovenských obciach a ich polohe. Do ktorého okresu patrí rodisko Jánošíka, Jozefa Gabčíka či rodičov Andyho Warhola? Otestujte si vedomosti.

Je  vaše dieťa v škole či škôlke šťastné? 13 signálov, podľa ktorých rozpoznáte, že nie je všetko v poriadkuJe vaše dieťa v škole či škôlke šťastné? 13 signálov, podľa ktorých rozpoznáte, že nie je všetko v poriadku

Nie je to len smútok či nespavosť, úzkosť zo školy či škôlky sa môže prejavovať aj úplne inak. Signálmi, ktoré veľmi ľahko môžeme vnímať len ako zmenu nálady alebo chvíľkové vybočenie z normálu.
Ďalšie naše weby