Speváčka Kristína: Môj syn mi ukazuje nový pohľad na životSpeváčka Kristína: Môj syn mi ukazuje nový pohľad na život

„Keď sa cítim dobre, nič ma nerozhádže, no ak nie, vytočí ma hocijaká blbosť.“ Speváčka Kristína rozpráva v rubrike ahojmama.sk Sedem otázok slávnym o rodičovstve a výchove. Mamička trojročného Radka tiež prezrádza, že pri synovi sa neraz učí spoznávať práve samú seba.


Unikátne odhalenia: Čo všetko vníma dieťa v maternici ešte pred narodením a aký vplyv na jeho psychiku má citové rozpoloženie matky?Unikátne odhalenia: Čo všetko vníma dieťa v maternici ešte pred narodením a aký vplyv na jeho psychiku má citové rozpoloženie matky?

Aký je život dieťaťa pred narodením? Vníma oveľa viac než by si mnohí mysleli a na jeho osobnosť a emocionálny stav majú vplyv aj rozhodnutia, ktoré robia jeho rodičia ešte počas jeho života v maternici. Viac opisuje kniha, ktorá sa dostáva na slovenský trh.

 KVÍZ Zvieratá na Slovensku: Koľko rokov sa dožíva medveď, aký je najväčší dravý vták? Otestujte si znalosti o obyvateľoch našich lesov KVÍZ Zvieratá na Slovensku: Koľko rokov sa dožíva medveď, aký je najväčší dravý vták? Otestujte si znalosti o obyvateľoch našich lesov

Slovensko sa sporí, či strieľať vlky a medvede, my sa dnes obyvateľom našich lesov budeme venovať v kvíze. Poďte s nami do prírody a otestujte sa, ako dobre poznáte šelmy a iné zvieratá, ktoré žijú na našom území.

Prvé jedlá. S akými potravinami začať, sú vhodné kaše a potrebujú deti čaje?Prvé jedlá. S akými potravinami začať, sú vhodné kaše a potrebujú deti čaje?

Ako často má malé dieťa jesť mäso a potrebuje instantné kaše s označením „pre bábätká“? Malo by piť čaje? Na základné otázky pri prechode bábätka na tuhú stravu odpovedá odborníčka.
Ďalšie naše weby