V Nórsku nezamykám. Život na severe Ivane vyhovujeV Nórsku nezamykám. Život na severe Ivane vyhovuje

V cudzine - najprv je to forma adrenalínu, pocit všetkého nového, potreba prispôsobiť sa... Neskôr je to už tvoj druhý život. Dnes je pre mňa normálne, že odídem z domu a nezamknem, alebo že nechám pred obchodom otvorené či dokonca naštartované auto, pokojná, že sa nič nestane. Opisuje Ivana Draganová svoj život v Nórsku, kde žije s manželom a malým synom.


Budete dnes večerať celá rodina spolu? Nepodceňujte spoločné rituály, zbližujúBudete dnes večerať celá rodina spolu? Nepodceňujte spoločné rituály, zbližujú

Jete spolu ako rodina aspoň raz za deň? Ak nie, napravte to najlepšie hneď dnes večer. Jedlo, ktoré si vychutnáte v spoločnosti všetkých členov domácnosti, vás zblíži a upevní rodinné vzťahy. Je zvláštne, že na tak dôležitú, a pritom jednoduchú vec sa často zabúda.

Ak televízor, tak ho pozerajte s deťmi. Nemusia to byť len rozprávkyAk televízor, tak ho pozerajte s deťmi. Nemusia to byť len rozprávky

Vyrastať v domácnosti bez televízora nie je na škodu. Jeho časté sledovanie neprospieva zdraviu ani rozvoju osobnosti, keďže dieťa len sleduje mihotajúce sa obrázky. Televízor však väčšina domácností má, a deti ho radi pozerajú. Dá sa nájsť kompromis, aby to bolo aj aspoň trocha prospešné.

Šikovné mamy, prihláste svoj výrobok do súťaže a vyhrajte pobyt s rodinou!Šikovné mamy, prihláste svoj výrobok do súťaže a vyhrajte pobyt s rodinou!

Atraktívne ceny získajú víťazky už štvrtého ročníka najväčšej súťaže pre šikovné mamičky na Slovensku Najkrajší výrobok od mamky 2018. Medzi cenami bude aj mediálny priestor na našom webe, vďaka ktorému sa ešte viac zviditeľnia. Súťaže sa každý rok zúčastňujú stovky tvorivých mám.
Odporúčame