Voľný čas

 • Obrázok Jesenné prázdniny sú tu. Pár dobrých tipov, čo podniknúť s deťmi

  Jesenné prázdniny sú tu. Pár dobrých tipov, čo podniknúť s deťmi

  Ak máte možnosť stráviť aspoň časť jesenných prázdnin spolu s deťmi, vymyslite si zaujímavý program. Možností je neúrekom a nudiť sa určite nebudete.

 • Obrázok Chutne, zdravo, lacno. Tipy, ako ušetriť a zvýšiť kvalitu jedla

  Chutne, zdravo, lacno. Tipy, ako ušetriť a zvýšiť kvalitu jedla

  Zdravé, kvalitné, a ešte k tomu lacné. Základné potraviny, aj deťmi obľúbené lahôdky môžete mať byť v bio kvalite a za pár drobných. Dajú sa pripraviť doma, vcelku jednoducho a najmä s prehľadným zložením.

 • Obrázok Dá sa dnes cestovať s deťmi bez tabletu?

  Dá sa dnes cestovať s deťmi bez tabletu?

  Pre rodičov to býva nočná mora viac než pre ich ratolesti. Niektorí už len pri pomyslení na tých niekoľko hodín, ktoré majú stráviť zatvorení v úzkej kabínke auta so svojim deťmi, pociťujú žalúdočnú nervozitu.

 • Obrázok Euro k euru. 10 dobrých tipov, ako v domácnosti ušetriť

  Euro k euru. 10 dobrých tipov, ako v domácnosti ušetriť

  Keď sa trochu zamyslíte, kde všade vám utekajú peniaze, môžete mesačne ušetriť peknú sumičku. Varte z lacných surovín, nejedzte často v reštauráciách, nekupujte si zbytočné drobnosti a šetrite aj na energiách.

 • Obrázok Zlacnite si pranie. Postačí jedno euro

  Zlacnite si pranie. Postačí jedno euro

  Desať litrov pracieho gélu za jedno euro? Taký tovar zatiaľ neponúka v akcii žiaden obchodník, dá sa však veľmi jednoducho a rýchlo pripraviť doma. Výhodou je, že si ho môžete namiešať podľa vlastného vkusu.

 • Obrázok Jeseň patrí deťom. 4 tipy, ako si ju poriadne užiť

  Jeseň patrí deťom. 4 tipy, ako si ju poriadne užiť

  V lete sa decká bláznili na kúpalisku či pri mori, na jeseň im nemusí byť vôbec ľúto, že to skončilo. Aj táto časť roku ponúka jedinečné radovánky. Siahnite po tých tradičných.

 • Obrázok Pes nemôže slúžiť deťom ako hračka

  Pes nemôže slúžiť deťom ako hračka

  Na pohľad dokonalá rodinka – mama, otec, deti a pes. Áno, zvieratko do domácnosti určite patrí, kto sa však preňho rozhodne, musí ho brať ako člena rodiny, nie ako doplnok k správnemu imidžu či predmet, s ktorým sa deti zahrajú, keď rodičia nemajú čas. Nechávať dieťa samé so psom je podľa odborníkov nebezpečné. Pri správnom prístupe je však život so psíkom veľkým prínosom – pre deti aj ich rodičov.

 • Obrázok Žeravá jesenná zábava: upečte si v pahrebe zemiaky

  Žeravá jesenná zábava: upečte si v pahrebe zemiaky

  Vonku je ešte stále celkom pekne, drakov ste si už s deťmi pustili, aj pochodili celé široké okolie, tak čo ešte v prírode zaujímavého podniknúť? Opečte si v pahrebe zemiaky.

Ďalšie naše weby