Netečie a netečie... VIDEO chlapčeka, ktorý sa nechal nalákať figurínou vyvoláva úsmev i ľútosť

pt, 20. septembra 2021 o 04:05

Vyzerá to ako mamine, no žiaľ, je to len napodobenina, ktorá nič nedáva. Video zachytáva malého ukrajinského chlapca, očividne zvyknutého na dojčenie, ako sa nechal nalákať figurínou, ku ktorej si prišiel pre svoje mliečko. Samozrejme, ostal sklamaný, až vám ho príde ľúto.

Pre dospelých skvelá zábava, pre chlapčeka však zrejme jedno z prvých rozčarovaní, s ktorými sa v živote musel vyrovnať.

Figurína nahej ženy s kyprými prsiami, prispôsobená akurát na jeho výšku, kto by odolal? Chlapček ju nadšený objaví, poobzerá, vyskúša rukou, otázne pozrie na otca, napokon sa odhodlá vyskúšať, či je to rovnaké ako pri mame. Na rozdiel od mamy však toto nie je ani mäkké, ani teplé, o mliečku nehovoriac. Sklamaný chlapček napokon nájde útočisko u otca, a hoci to video neukazuje, veríme, že sa dočkal aj toho svojho pravého dojčenia od mamy.


Pridajte komentár

táto funkcia je len pre prihlásených

Prihláste saDieťa 1 — 6 - ďalšie články

 • Obrázok Zapínate dieťaťu tablet, aby sa pokojne najedlo? Nerobte to, škodíte mu

  Zapínate dieťaťu tablet, aby sa pokojne najedlo? Nerobte to, škodíte mu

  Mirko má rok a chystá sa večerať. Pre neho i jeho mamu už to je známy rituál: Usadiť ho do detskej jedálenskej stoličky, na pultík pred neho umiestniť misku, pred ňou tablet. „Pustím mu rozprávku, on pozerá, nevrtí sa, nerozhadzuje jedlo, pokojne a veľa zje,“ vyratúva Jana výhody takéhoto stravovania. Negatíva nerieši, no je ich hneď niekoľko.

 • Obrázok Keď zvažujete, či prestať s dojčením... 13 vecí, ktoré treba vedieť o odstavení dieťaťa

  Keď zvažujete, či prestať s dojčením... 13 vecí, ktoré treba vedieť o odstavení dieťaťa

  Návodov, ako prestať dojčiť, je plný internet. Najochotnejšie sú, samozrejme, stránky výrobcov umelého mlieka, detských fliaš či cumlíkov, množstvo rád a odporúčaní však možno nájsť aj v médiách určených pre rodičov. Mamičky sa dozvedia, ako začať, čoho sa vyvarovať, s čím rátať... O čo všetko však odstavením prichádzajú ony aj ich dieťa? Vôbec toho nie je málo.

 • Obrázok Príbeh Martiny: Synovo zajakávanie sme vyriešili, ale úplne inak, než radila lekárka

  Príbeh Martiny: Synovo zajakávanie sme vyriešili, ale úplne inak, než radila lekárka

  Martinin syn mal 20 mesiacov, keď sa po dlhšom neutíšenom plači začal zajakávať. Ona sama si dodnes vyčíta svoj podiel viny, problém sa jej však napokon podarilo vyriešiť. Ako? Presne opačne než zneli odporúčania lekárky.

 • Obrázok Lady Gaga, Elán či Spievankovo? Púšťať deťom detské pesničky alebo postačia dospelácke?

  Lady Gaga, Elán či Spievankovo? Púšťať deťom detské pesničky alebo postačia dospelácke?

  V maternici počúval klasiku a piesne svojho otca. Teraz má trištvrte roka a stále nepočul žiadnu detskú pesničku. „Ani mu ich nemienime púšťať,“ vraví spevák Robo Papp o svojom Leovi, presvedčený, že pri deťoch sa možno zaobísť bez „haťapaťazumby“ a naopak, počúvať hudbu, ktorú obľubujú rodičia. Dá sa to, alebo deti potrebujú piesne primerané svojmu veku, čo ako hlúpe sa zdajú dospelým?

 • Obrázok Prvé dni v škôlke. Praktické tipy, ako zvládnuť detský plač a obavy, ponúka špeciálna pedagogička Soňa Pekarovičová

  Prvé dni v škôlke. Praktické tipy, ako zvládnuť detský plač a obavy, ponúka špeciálna pedagogička Soňa Pekarovičová

  Čím je pre dospelého nástup do nového zamestnania, tým je pre malé dieťa, ktoré bolo doteraz zvyknuté byť stále s rodičmi, nástup do škôlky. Špeciálna pedagogička Soňa Pekarovičová však vraví, že s pomocou vhodných techník možno detské obavy zmierniť. V článku, ktorý pre vás pripravila, si prečítate, že takými technikami môžu byť spoznanie neznámeho, uvoľnenie napätia hrou či reflektujúci rozhovor.

 • Obrázok „To je moje!“ 6 pravidiel, ako naučiť dieťa deliť sa o veci

  „To je moje!“ 6 pravidiel, ako naučiť dieťa deliť sa o veci

  „Moje, moje, moje!!!“ Patrí vaše dieťa tiež k tým, ktoré sa nechcú deliť o hračky? A vy pritom bojujete s pocitmi viny, že vychovávate malého sebca? Nemusíte mať výčitky, takéto správanie je pre dvoj-trojročné deti typické, ich mozog ešte nedokáže rozlišovať medzi vlastníctvom, požičaním či vrátením vecí.

 • Obrázok Hry sú pre predškolákov dôležitejšie než si myslíme. Ktoré a prečo?

  Hry sú pre predškolákov dôležitejšie než si myslíme. Ktoré a prečo?

  Škôlka pre päťročné deti je od septembra povinná, dôvodom je, aby deti najmä zo sociálne slabších rodín ľahšie zvládli školský systém. Rodičia majú ale aj možnosť domáceho vzdelávania, a to, podobne ako pri školskej dochádzke, po dohode so škôlkou. Ako môžete pripraviť na školu svojich predškolákov čo najlepšie doma?

Ďalšie články v rubrike >
Ďalšie naše weby