Mestské kúpaliská v Bratislave otvoria, akciová cena sezónnej premanentky je 89 eur

SITA, 7. júna 2021 o 04:00

Prístupné je kúpalisko Zlaté piesky, Bratislava od 12. júna postupne otvorí ďalších šesť svojich kúpalísk.

Kúpalisko Delfín privíta prvých milovníkov vody.

Foto: TASR

Bratislavské mestské kúpaliská sa pripravujú na otvorenie tohtoročnej sezóny. „Bratislava po už sprístupnených Zlatých pieskoch plánuje od 12. júna v závislosti od počasia postupne otvoriť aj všetky ostatné kúpaliská vo vlastníctve mesta - Rosnička, Delfín, Tehelné pole, Lamač, Krasňany a Rača," informovala hovorkyňa hlavného mesta Katarína Rajčanová. Do konca júna ponúka sezónnu permanentku na mestské kúpaliská za zvýhodnenú cenu 89 eur.

Pre skrátenie čakania v radoch prichádza mesto s možnosťou online nákupu lístka na kúpaliská. „Pre tých, ktorí si lístky kúpia online, bude na väčších kúpaliskách zriadený samostatný vstup a na menších budú mať možnosť prednostného vstupu," vysvetlila Rajčanová. Lístky zakúpené online nie sú viazané na deň ani na konkrétne miesto, je možné ich použiť počas celej aktuálnej letnej sezóny na všetkých siedmich mestských kúpaliskách vo vlastníctve mesta a pod Správou telovýchovných a rekreačných zariadení (STARZ).

„Lístky si bude možné prehľadne a rýchlo kúpiť na novej webovej stránke www.kupaliska.bratislava.sk, ktorá ponúka jednoduchý spôsob prehľadávania či platieb," dodáva hovorkyňa. Držitelia online lístkov môžu kúpalisko počas dňa opustiť a vrátiť sa neskôr, prípadne v priebehu dňa navštíviť rôzne kúpaliská.

Na výber sú štyri typy lístkov s možnosťou zakúpenia online - celodenný lístok (3,5 eura), permanentka na 10 dní (29 eur), permanentka na 10 dní po 17:00 (19 eur) a sezónna permanentka (99 eur + jedno euro za každé dieťa). „Po minulej sezóne prinášame späť obľúbený jednodňový lístok po 17:00, ktorý bude možné zakúpiť si cez registračné pokladne priamo na kúpaliskách," uviedla Rajčanová.

Mesto počas júna ponúka akciu na sezónnu permanentku za zvýhodnenú cenu 89 eur + jedno euro na každé dieťa od troch do 18 rokov (maximálne päť detí). Sezónna permanentka platí na neobmedzený počet vstupov počas celého leta na všetkých sedem kúpalísk (Zlaté piesky, Rosnička, Delfín, Tehelné pole, Lamač, Krasňany a Rača).

Pridajte komentár

táto funkcia je len pre prihlásených

Prihláste saVoľný čas - ďalšie články

Ďalšie články v rubrike >