Veronika Velez Zuzulová si užíva prvé týždne so synom

pt, 24. októbra 2018 o 16:30

Zvyčajne o taký čas dolaďovala posledné detaily pred prvými pretekmi. Teraz deň pred štartom Svetového pohára má Veronika Velez Zuzulová celkom iné povinnosti. V hlavnej úlohe je jej maličký syn Jul.


Momentálne si s ním užíva jeseň vo Francúzsku, v meste Annecy, kde s manželom Romainom Velezom bývajú, a kde sa Jul začiatkom októbra narodil. Vnuka prišli pozrieť aj Veronikini rodičia, takže si teraz všetci vychutnávajú spoločné chvíle. Veronika na snímke, ktorú zverejnila na Instagrame, so svojou mamou na prechádzke.

Prvé preteky v Söldene tento víkend bude sledovať len z televíznej obrazovky, na tých ďalších od Vianoc ju už diváci uvidia aj v priamych prenosoch na RTVS – či lepšie – viac budú počuť ako spolukomentátorku. Lyžiarsky kolotoč teda absolvuje opäť, len už v inej úlohe a s iným tímom.

Maličký syn Jul by mal takto s mamou stráviť svoju prvú sezónu tiež. Meno dostal po najlepšom kamarátovi svojho otca, ktorý ako pilot helikoptéry zahynul pri havárii. Jul Velez bude mať dvojaké občianstvo, francúzske aj slovenské. Ovládať by mal tiež oba jazyky, Veronika sa s ním chystá rozprávať svojou rodnou rečou a jej manžel zasa svojou. Podľa odborníkov je to tá najlepšia a najprirodzenejšia cesta, ako sa dieťa naučí obidva jazyky.

Súvisiace články:


Pridajte komentár

táto funkcia je len pre prihlásených

Prihláste saTakto to robím ja - ďalšie články

 • Obrázok V Nórsku nezamykám. Život na severe Ivane vyhovuje

  V Nórsku nezamykám. Život na severe Ivane vyhovuje

  V cudzine - najprv je to forma adrenalínu, pocit všetkého nového, potreba prispôsobiť sa... Neskôr je to už tvoj druhý život. Dnes je pre mňa normálne, že odídem z domu a nezamknem, alebo že nechám pred obchodom otvorené či dokonca naštartované auto, pokojná, že sa nič nestane. Opisuje Ivana Draganová svoj život v Nórsku, kde žije s manželom a malým synom.

 • Obrázok Dcéru sme od začiatku brali ako zdravú

  Dcéru sme od začiatku brali ako zdravú

  Keď sa narodila, nikto by neveril, že z nej dnes bude to, čo je – päťdesiatročná žena, schopná variť, samostatne nakupovať, venčiť psa, a dokonca aj prežiť niekoľko dní sama doma. Táňa sa narodila s poruchou chromozómov – má Downov syndróm.

 • Obrázok Preč od mestského zhonu! Na lazoch si žijú svoje šťastie

  Preč od mestského zhonu! Na lazoch si žijú svoje šťastie

  Po večeroch u nich počuť ticho lesa, občas narušené štekaním psov. Les a príroda sú všade naokolo, s civilizáciou ich spája rozbitá asfaltová cesta. Najbližší sused je od nich asi kilometer, najbližšie mesto, Detva či Zvolen asi polhodina cesty. Ivanovi a Soni Rybanovcom to vyhovuje. Presne toto chceli. Žiť v prírode a v súlade s prírodou.

 • Obrázok Maťko má ťažkú poruchu sluchu. Od rovesníkov ho ale takmer nerozoznáte

  Maťko má ťažkú poruchu sluchu. Od rovesníkov ho ale takmer nerozoznáte

  „Maťko v pôrodnici prešiel skríningom sluchu, vyšetrenie prebehlo štandardne. Podľa výsledkov vyšlo, že počuje. Keď v roku nereagoval na meno, nadobudli sme podozrenie, že niečo nie je v poriadku,“ hovorí Ľubka Majtánová, mamička chlapčeka, ktorý má ťažkú poruchu sluchu, ale vďaka včasnej pomoci je dnes schopný komunikovať takmer tak dobre ako jeho spolužiaci zo škôlky.

 • Obrázok „Keď sa Tomáško narodil, vážil jeden kilogram. Dnes je to zdravý a šikovný chlapček.“

  „Keď sa Tomáško narodil, vážil jeden kilogram. Dnes je to zdravý a šikovný chlapček.“

  „Môj syn Tomáško sa narodil v 27. týždni úplne bezproblémového tehotenstva. Po narodení vážil 1100 gramov, čo je ale na tak skorý termín naozaj slušná váha," začína svoje rozprávanie Iveta Jančoková z Bratislavy.

 • Obrázok Dozadu sa už nepozerám, no občas mi napadne, aké by to bolo, keby...

  Dozadu sa už nepozerám, no občas mi napadne, aké by to bolo, keby...

  Pri otázke, koľko má detí, sa na chvíľu zarazí. Dve či tri? Prvé potratila v 20. týždni. Druhé sa jej narodilo predčasne. Až pri treťom bolo všetko v poriadku. Ten stres ani žiaľ nepraje nikomu. Dnes sa už cíti šťastná, aj keď sa občas zasníva, aké by to asi bolo, keby ich bolo o jedného viac.

 • Obrázok Nosenie nie je len módny trend, dáva deťom oveľa viac

  Nosenie nie je len módny trend, dáva deťom oveľa viac

  Ničí nosenie bábätku chrbticu? Skrútený chrbátik, vytočená hlávka... Predsudky voči noseniu má najmä staršia generácia, na pochybách sú však aj viaceré matky, ktoré prebrali názor, že bábätku je najlepšie v perinke, kde má vystretý chrbátik.

Ďalšie články v rubrike >