FOTO Nádherná dcéra herečky Gwyneth Paltrow má 15 rokov. Mama jej napísala to najkrajšie vyznanie

gb, 16. mája 2019 o 09:55

„Nikdy nebudem schopná slovami vyjadriť, ako veľmi ťa milujem. Si tak silná a dobrá a vtipná a nádherná navonok aj vnútri. Som najpyšnejšia mama na svete," napísala americká herečka Gwyneth Paltrow k pätnástim narodeninám svojej dcérky Apple. Na Instagrame zverejnila fotografiu oslávenkyne, ako drží v zuboch ružu a je v dobrom rozmare.
Uznávaná herečka, ktorú preslávili napríklad filmy Sedem, Zamilovaný Shakespeare či Emma, najnovšie zverejnila na Instagrame aj fotografiu, na ktorej je spolu s dcérou aj jej syn, trinásťročný Moses. Stalo sa tak pri príležitosti Dňa matiek, ktorý bol v nedeľu. V komentári pod fotkou zaželala všetkým mamám pekný sviatok a poďakovala svojim deťom za to najkrajšie ráno aj za celý svoj život. Gwyneth Paltrow má deti s bývalým manželom, spevákom slávnej skupiny Coldplay Chrisom Martinom. S tým sa rozišla pred tromi rokmi, manželia boli desať rokov, návrh na rozvod podala herečka. So spevákom síce už nežijú, ale obidvaja si pochvaľujú, že majú veľmi priateľský vzťah.
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Hi from #Dubai (say me and the jellyfish )

Príspevok, ktorý zdieľa Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow),


Gwyneth Paltrow s nemenej známou hereckou kolegyňou Juliou Roberts.


Nasledujúcu fotografiu nechcela dcéra Gwyneth Paltrow zverejniť, herečka však jej želanie nerešpektovala. Dievčina jej čin priamo v komentári vedľa fotky skritizovala takto: „Mami, už sme sa o tom bavili. Bez môjho súhlasu nesmieš nič zverejňovať." Reakcia herečky? Vraj dcére vôbec nie je vidieť do tváre, tak je to predsa v poriadku. Zdá sa, že v prípade narodenín Apple súhlas už dala.
Komentáre k článku:
  • používateľ nemá avatarFunthomas 17. mája 2019 o 07:39

    To je tá dcéra čo pod jej foto, čo Gwin uverejnila na FCB napísala, že si nepraje aby niekedy niekde Gwyn uverejnila jej fotku a rozprúdila tým debatu o ochrane súkromia detí na sociálnych sieťach?
    @zareaguj


Pridajte komentár

táto funkcia je len pre prihlásených

Prihláste saTakto to robím ja - ďalšie články

Ďalšie články v rubrike >