FOTO Nádherná dcéra herečky Gwyneth Paltrow má 15 rokov. Mama jej napísala to najkrajšie vyznanie

gb, 16. mája 2019 o 09:55

„Nikdy nebudem schopná slovami vyjadriť, ako veľmi ťa milujem. Si tak silná a dobrá a vtipná a nádherná navonok aj vnútri. Som najpyšnejšia mama na svete," napísala americká herečka Gwyneth Paltrow k pätnástim narodeninám svojej dcérky Apple. Na Instagrame zverejnila fotografiu oslávenkyne, ako drží v zuboch ružu a je v dobrom rozmare.
Uznávaná herečka, ktorú preslávili napríklad filmy Sedem, Zamilovaný Shakespeare či Emma, najnovšie zverejnila na Instagrame aj fotografiu, na ktorej je spolu s dcérou aj jej syn, trinásťročný Moses. Stalo sa tak pri príležitosti Dňa matiek, ktorý bol v nedeľu. V komentári pod fotkou zaželala všetkým mamám pekný sviatok a poďakovala svojim deťom za to najkrajšie ráno aj za celý svoj život. Gwyneth Paltrow má deti s bývalým manželom, spevákom slávnej skupiny Coldplay Chrisom Martinom. S tým sa rozišla pred tromi rokmi, manželia boli desať rokov, návrh na rozvod podala herečka. So spevákom síce už nežijú, ale obidvaja si pochvaľujú, že majú veľmi priateľský vzťah.
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Hi from #Dubai (say me and the jellyfish )

Príspevok, ktorý zdieľa Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow),


Gwyneth Paltrow s nemenej známou hereckou kolegyňou Juliou Roberts.


Nasledujúcu fotografiu nechcela dcéra Gwyneth Paltrow zverejniť, herečka však jej želanie nerešpektovala. Dievčina jej čin priamo v komentári vedľa fotky skritizovala takto: „Mami, už sme sa o tom bavili. Bez môjho súhlasu nesmieš nič zverejňovať." Reakcia herečky? Vraj dcére vôbec nie je vidieť do tváre, tak je to predsa v poriadku. Zdá sa, že v prípade narodenín Apple súhlas už dala.
Komentáre k článku:
 • používateľ nemá avatarFunthomas 17. mája 2019 o 07:39

  To je tá dcéra čo pod jej foto, čo Gwin uverejnila na FCB napísala, že si nepraje aby niekedy niekde Gwyn uverejnila jej fotku a rozprúdila tým debatu o ochrane súkromia detí na sociálnych sieťach?
  @zareaguj


Pridajte komentár

táto funkcia je len pre prihlásených

Prihláste saTakto to robím ja - ďalšie články

 • Obrázok Ušetrite na Vianoce. 10 rád, ako minúť menej na darčekoch, výzdobe aj jedle

  Ušetrite na Vianoce. 10 rád, ako minúť menej na darčekoch, výzdobe aj jedle

  Vianoce sú sviatkami radosti, každý chce dopriať sebe i druhým to najlepšie, tak sa zvyčajne nehľadí na výdavky. Aj v predvianočnom čase sa však možno zastaviť, popremýšať a bezbreho nemíňať. Vyskúšajte týchto našich desať tipov.

 • Obrázok Od začiatku som tušila, že môj syn už nežije... Záhadná tragédia trápi matku aj po siedmich rokoch

  Od začiatku som tušila, že môj syn už nežije... Záhadná tragédia trápi matku aj po siedmich rokoch

  Smrť vlastného dieťaťa je strašná pre každého rodiča, ešte ťažšie sa s ňou zmieruje, ak nevedia, prečo prišlo o život. Anna Bogricová z Medzilaboriec si túto otázku kladie už sedem rokov. Jej syn Róbert zomrel za záhadných okolností a hoci polícia prípad uzavrela ako samovraždu, dodnes s tým nie je celkom zmierená.

 • Obrázok Keď chlad a tma majú svoje čaro. 10 výnimočností života v Škandinávii

  Keď chlad a tma majú svoje čaro. 10 výnimočností života v Škandinávii

  Diaľka prestáva hrať úlohu, do Škandinávie chodí čoraz viac Slovákov za prácou, štúdiom, športom alebo na výlet. Život na severe má čaro a osobitné zvyklosti. Najmä v zime, pri vysokých mrazoch a množstve snehu v menších mestečkách sa človek cíti ako naozaj v inom svete. Tu je 10 najväčších rozdielov.

 • Obrázok Otvorená spoveď alkoholičky: Je jedno, že vám plače dieťa, brániť si budete len svoj chľast

  Otvorená spoveď alkoholičky: Je jedno, že vám plače dieťa, brániť si budete len svoj chľast

  „Prvý raz som sa opila na výlete v deviatej triede. A hneď ako kôň! Už vtedy sa vlastne ukázalo, že neviem piť normálne, čo však ešte nik takto nebral. Ani ja.“ Bratislavčanka Vanda Vavrová si prepila najlepšie roky mladosti. Za osem rokov dosiahla najťažší, štvrtý stupeň alkoholizmu, už chýbali len „biele myšky“. „Ale aj na to by došlo,“ nešetrí sa vyštudovaná biologička, neskôr novinárka, ktorá nepije už 28 rokov.

 • Obrázok Iva Sikulová prežila pád lavíny, dnes je záchranárkou: Splácam dlh, že som mala viac šťastia ako iní

  Iva Sikulová prežila pád lavíny, dnes je záchranárkou: Splácam dlh, že som mala viac šťastia ako iní

  Keď ju pri skialpinistickom výstupe v Bulharsku zmietla lavína, vo valiacej sa mase snehu sa už v duchu lúčila so životom. Ivana Sikulová však mala šťastie, zastavila sa síce doráňaná, ale na povrchu. Tento pád pred 13 rokmi mladú geologičku obľubujúcu lezenie a extrémne lyžovanie zmenil. Stala sa z nej záchranárka, ktorá pomáha ľuďom, a učí ich, ako v núdzi pomáhať aj ostatným. Je to aj akýsi dlh voči mojim priateľom, ktorí sa nevrátili z hôr, vraví.

 • Obrázok Dcéra legendárneho horolezca Vladka Tatarková: Netreba vychovávať, len pekne žiť. Dieťa sa pridá

  Dcéra legendárneho horolezca Vladka Tatarková: Netreba vychovávať, len pekne žiť. Dieťa sa pridá

  Dcéra horolezeckej legendy, manželka horského vodcu a lekára, matka dvoch malých detí. Život Vladky Tatarkovej je celý spätý s horami. Doviedol ju tam jej otec, ona teraz s nimi zoznamuje svoje dcéry – prváčku Hanku a škôlkarku Terezku. Už majú za sebou dokonca aj prvé vylezené cesty. „Je pre mňa prirodzené viesť naše deti k tomu, čo robíme my, čo nás baví. Ale snažím sa držať v sebe aj možnosť, že ich to baviť nemusí, môžu mať iné záujmy,“ hovorí Vladka Tatarková v rozhovore pre ahojmama.sk.

 • Obrázok Dvojaký meter na ženské telo. Dojčenie poburuje, pózovanie pred kamerou už nie

  Dvojaký meter na ženské telo. Dojčenie poburuje, pózovanie pred kamerou už nie

  Waaau, prekrásna! Nádherná! To je telo, kočka! Smajlíky, pusinky, emotikony od výmyslu sveta. Takto ľudia na sociálnych sieťach reagujú na fotografie, kde celebrity predvádzajú svoje najnovšie šaty, make up, vyšportovanú postavu, sexi pózu, alebo všetko naraz. Pri fotografiách, kde ženy dojčia svoje deti, to už ale také jednoznačné nie je. Prečo dvojaký meter?

Ďalšie články v rubrike >