Video: Otec filmoval dcéru od narodenia do dospelosti. Neskutočná premena, z bábätka je za pár minút nádherná mladá slečna

Gabriela Bachárová, 20. februára 2019 o 10:50

Lotte dostala od svojho otca krásny darček k osemnástim narodeninám. Svoj vlastný videoportrét od narodenia až po dospelosti.Holandský filmár Hans Hofmeester sa rozhodol, že bude svoju dcéru každý deň už od narodenia niekoľko sekúnd filmovať. Urobil tak už v jej prvý deň a pokračoval dlhých osemnásť rokov. Na videu uvidíte fascinujúcu premenu. Z rozkošného bábätka, ktoré ešte nevie povedať slovo, sa stala krásna mladá dáma.

Nemusíte napodobniť jeho príklad, ale foťte a filmujte svoje deti čo najviac. Nielen v útlom veku, ale aj neskôr. Deti potrebujú poznať svoju identitu, a to aj prostredníctvom obrazov. Dnešní štyridsiatnici majú zo svojho detstva často len pár fotografií, mnohí ani nevedia, ako vyzerali ako bábätká. V skladačke o sebe samom im tak chýbaju veľmi podstatné časti.

Nestačí však len fotografovať, obrazové spomienky trieďte, dajte si ich vyvolať a pravidelne si ich ukladajte do albumov. A k osemnástim narodeninám môžete svojmu potomkovi darovať podobne netradičný darček ako kreatívny otecko z videa.


Pridajte komentár

táto funkcia je len pre prihlásených

Prihláste saVoľný čas - ďalšie články

Ďalšie články v rubrike >