Vek ani malé dieťa Wima Hofa v extrémnych kúskoch nebrzdia. Pozrite si jeho skok zo skaly či salto do kamenného jazierka

Patricia Poprocká, 5. februára 2023 o 04:06

Pre niektorých je génius, pre iných blázon, šarlatán... V každom prípade Wim Hof dokáže to, čo väčšina z nás nie. Je svetovým rekordérom v extrémnych športoch ako plávanie pod ľadom, maratón v púšti bez vody, výstup na Everest či Kilimandžáro len v šortkách. Je schopný skočiť do ľadovej vody z vysokej zasneženej skaly, tiež salto vzad do úzkeho jazierka.

Holanďan, slávny propagátor otužovania, meditácie a dychových cvičení dokáže výnimočné veci, ktoré sledujeme so zatajeným dychom a veru len málokto by to chcel nasledovať. Delí sa o ne na svojom instagramovom profile, tak si ich môžeme z pohodlia pozrieť. Nech sa páči, toto zvláda 64-ročný otec piatich detí, najmladší syn má šesť rokov.

Skala je vysoká, voda je hlboká...Naokolo samé skaly, ani psovi nie je všetko jedno... Dopredu to už je rutina, čo tak čelom vzad?

A občas si skočí z výšky len tak, pohojdať sa...Takto vchádza do vody majster rekordér, na mieste, kde ako teenager s ponormi do ľadovej vody začínal.Gitara má vždy svoje čaro. Nielen večer pri ohni.


Pridajte komentár

táto funkcia je len pre prihlásených

Prihláste saSlávni - ďalšie články

Ďalšie články v rubrike >