Tanečníčka Anči Strike ľúbi svojho manžela aj po 21 rokoch

Patricia Poprocká, 15. apríla 2024 o 05:31

Ľúbia sa aj po rokoch. Tanečníci Laci a Anči Strike sú spolu už 21 rokov, z toho 12 manželmi. A ich láska je tu stále, dokonca si ju aj verejne vyznávajú. Naposledy nedávno, keď tanečníčka a dizajnérka blahoželala svojej polovičke k narodeninám na sociálnej sieti prostými a krásnymi slovami.

Anči Strike manžela spoznala, keď mala 19 rokov.

Foto: archív A. Strike

„Laci všetko najlepšie ti prajem k narodeninám, ľúbim ťa a ďakujem ti, že si taký super manžel, kamarát, vzor pre mnohých a najlepší otec našich detí,“ napísala Anči na svojom profile, k čomu pridala aj fotky svojho manžela. (Pozrieť si ich môžete, ak kliknete na šípku na boku obrázku.)
Anči je od svojho manžela o 11 rokov mladšia, vekový rozdiel však vôbec nevnímajú. Vychovávajú svojich dvoch synov 13-ročného Danka a 10-ročného Adama, a ako vidieť aj z nasledujúcich fotografií, vôbec sa spolu nenudia.Základom šťastného vzťahu je podľa Anči Strike porozumenie. „Myslím si, že keď sa ľudia dokážu sa pochopiť, netreba v tom hľadať systém,“ vysvetlila pred časom v rozhovore pre náš portál s tým, že dôležité je, aby sa obaja v spolužití cítili dobre, čo je individuálnou záležitosou každej dvojice. Pre ňu je napríklad v poriadku, keď manžel príde domov neskoro večer z tréningu, kým naopak, má kamarátky, ktoré by toto u partnera nevedeli tolerovať. „Dôležité je, aby to pre toho konkrétneho človeka bolo také, že sa v tom cíti fajn. My sme spolu a je nám dobre,“ povedala na tému šťastného vzťahu.

Rodinná víkendová pohoda.


Narodeniny mala nedávno aj Anička. Takto jej blahoželal jej manžel.Pridajte komentár

táto funkcia je len pre prihlásených

Prihláste saSlávni - ďalšie články

Ďalšie články v rubrike >