Roman Pomajbo s krásnou dcérou pri mori. Takto si užívajú oddych vo dvojici

Gabriela Bachárová, 11. septembra 2023 o 06:00

Deti má celkom štyri, privilégium stráviť s otcom dovolenku vo dvojici však dostala len tá najstaršia. Herec Roman Pomajbo (54) sa smeje, že iba dodržiava starý indiánsky zvyk.

Roman Pomajbo má s manželkou Petrou štyri deti.

Foto: ITAFILM

„Stará indiánska legenda hovorí, že každé dieťa po dovŕšení pänástich rokov musí stráviť so svojím otcom viac ako týždeň osamote! Aby pochopilo tajomstvá mužského sveta a vedelo, ako prežiť… v džungli,” touto vtipnou glosou, ktorou nezostal nič dlžný svojej povesti humoristu, uviedol herec Roman Pomajbo sériu veľmi pekných letných fotografií s dcérou Noemi. Na pôsobivých snímkach pózujú pri mori, kde strávili zopár voľných dní.

Roman Pomajbo vychováva s manželkou Petrou celkom štyri deti, okrem najstaršej Noemi sú to ešte dcéry Vivien a Timea a ako posledný do partie sa narodil chlapec Eliot, ktorý oslávi na konci roka štyri roky. Umelec sa netají tým, že rodina a deti sú pre neho zo všetkého to najdôležitejšie. „Od mladosti som túžil po rodine,” nechal sa počuť pred časom v rozhovore pre web pravda.sk. Už prvé auto si kupoval päťdverové, pretože premýšľal, „ako z neho budú vychádzať deti”. Ťažko sa mu tiež sťahovalo do malého, jednoizbového bytu, hneď si chcel zaobstarať trojizbový: „Stále som smeroval k tomu, že jedného dňa chcem mať spokojné deti.“ Napokon ich má štyri.Roman Pomajbo fotografie zo svojho súkromného života veľmi často nezverejňuje, avšak niekedy svojich fanúšikov poteší snímkou celej rodiny pohromade.„Môj najväčší dar - moja rodina!” má Roman Pomajbo jasno v životných prioritách.Otec a syn.Roman Pomajbo patrí k obľúbeným slovenským hercom a humoristom.Takto celá rodina Pomajbovcov priala všetkým do nového roku 2023.Rodina minulý rok v lete.A ešte jedna fotografia z minulého roka. Šťastná rodinka už na pohľad, čo poviete?
Pridajte komentár

táto funkcia je len pre prihlásených

Prihláste saSlávni - ďalšie články

Ďalšie články v rubrike >