Ročný princ Louis hviezdou kráľovskej oslavy. Z preletu lietadiel bol nadšený!

gb, 10. júna 2019 o 13:30

Druhá júnová nedeľa tradične vo Veľkej Británii patrí oslave narodenín panovníčky. Zíde sa celá širšia kráľovská rodina, aby si pozrela vojenskú prehliadku a spoločne zamávala z balkóna kráľovského Buckinghamského paláca.

Hviezdou slávnosti, ktorá sa koná pod názvom Trooping The Color, sa stal najmladší potomok nástupníka trónu, princa Wiliama. Len v apríli oslávil princ Louis rok, ale stíhačky, ktoré mu leteli nad hlavou, ho veľmi zaujali. Na fotografii je aj so svojou sestričkou Charlotte a bratom Georgom, rodičmi Kate a Wiliamom a vpravo vidíte kráľovnú Alžbetu II.

Aha, Louis, tam letí lietadlo, vravela možno mama Kate svojmu najmladšiemu potomkovi.

Foto: Reuters


A ešte zamávame!
Celá kráľovská rodina.
V jednom kočiari. Manželka princa Charlesa Camilla (uprostred) sa baví s Meghan Markle (vľavo), manželkou princa Harryho a Kate (vpravo), manželkou princa Wiliama.
Na oslave nemohla chýbať ani manželka princa Harryho Meghan Markle. Synčeka Archieho, ktorý sa narodil v polovici mája, nechala doma.

Meghan Markle sa objavila na verejnosti so svojím manželom, princom Harrym.

Foto: ReutersSlávni - ďalšie články

 • Obrázok KVÍZ Čo viete o britskej kráľovskej rodine?

  KVÍZ Čo viete o britskej kráľovskej rodine?

  Ktorý rod vládne v súčasnosti Veľkej Británii? Ako sa volá synček Meghan a Harryho? Otestujte sa, čo viete o britskej kráľovskej rodine.

 • Obrázok FOTO Herečka Viki Ráková čaká druhého syna a celá žiari. Aké už má veľké bruško!

  FOTO Herečka Viki Ráková čaká druhého syna a celá žiari. Aké už má veľké bruško!

  Na prírastok do rodiny sa teší obľúbená herečka Viki Ráková (38). K štvrorročnému synovi Bendegúzovi pribudne do rodiny ďalší chlapček. Herečka sa na sociálnych sieťach pochválila fotografiou, na ktorej syn bozkáva jej rastúce bruško.

 • Obrázok Meghan a Harry zverejnili dojemné foto synčeka Archieho. Pozrite, ako drží tatinka za ruku

  Meghan a Harry zverejnili dojemné foto synčeka Archieho. Pozrite, ako drží tatinka za ruku

  Novú fotografiu svojho synčeka Archieho zverejnili vojvodkyňa Meghan a princ Harry pri príležitosti Dňa otcov. Dieťatko, ktoré sa narodilo začiatkom mája, na nej drží svojho otecka za ruku.

 • Obrázok KVÍZ Prezidenti a ich deti. Čo o nich viete?

  KVÍZ Prezidenti a ich deti. Čo o nich viete?

  Slovensko má od soboty prvú a najmladšiu prezidentku v histórii. Pri príležitosti jej inaugurácie sme pre vás pripravili prezidentský kvíz. Otestujte sa, koľko toho viete o prezidentoch a ich deťoch – slovenských aj zahraničných.

 • Obrázok Voľné chvíle Naste Kuzminovej. Užíva si rodinu, pomáha chorým deťom a na každom kroku podporuje šport

  Voľné chvíle Naste Kuzminovej. Užíva si rodinu, pomáha chorým deťom a na každom kroku podporuje šport

  Myslím si, že pri športe ostanem. Zapojím sa do projektov, ktorými chceme podporiť mládež v tom, aby športovala, zamýšľala sa nedávno majsterka sveta a trojnásobná olympijská víťazka Nasťa Kuzminová nad svojou budúcnosťou bez vrcholového biatlonu. Chystala sa tiež viac venovať svojim deťom. Ako vidieť, stíha jedno aj druhé. Pozrite si jej fotografie na Instagrame.

 • Obrázok Dokonalá svadba nemusí byť drahá: Na čom sa dá ušetriť?

  Dokonalá svadba nemusí byť drahá: Na čom sa dá ušetriť?

  Prípravy svadby blogerky Sweet Lady Lollipop idú do finále. Pri predbežnom vyčíslení nákladov na celú vysnívanú parádu sa však trošku zarazila. Je jasné, že nevesta bude musieť z niektorých svojich romantických predstáv ubrať. V ďalších častiach video seriálu Ej, bude to mladucha jej herečka Zuzka Kubovčíková Šebová a svadobná agentka Veronika na základe vlastných skúseností poradia, na čom môže ušetriť aj bez toho, aby tým utrpela úroveň celej hostiny.

 • Obrázok Misha so svojimi dvojičkami žije sama: Mnohí to poznáte, nie je to vždy ľahké

  Misha so svojimi dvojičkami žije sama: Mnohí to poznáte, nie je to vždy ľahké

  „Nie je to vždy ľahké, často mám pocit, že to nezvládnem, najmä ak som na všetko v dome sama.“ Speváčka, dnes najmä fotografka Misha otvorene ukazuje aj druhú, nie vždy ukážkovo vysmiatu stránku materstva. Priznala, že so svojimi dvojičkami Miou a Nalou už viac než rok žije sama a hoci sa jej dievčatá so svojím otcom často a rady stretávajú, aj ona, rovnako ako všetky matky v podobnej situácii, máva občas horšie chvíle.

Ďalšie články v rubrike >