Ochutnajte najlepšie dobroty z Varechy, kniha prináša 100 slaných a sladkých receptov

pt, 11. decembra 2018 o 06:01

Stovku najlepších receptov na sladkosti i slané pochúťky vydalo vydavateľstvo Pravdy v novej knihe 100 slaných a sladkých receptov. Autormi sú samotní prispievatelia portálu Varecha.sk.

Nová kniha vydavateľstva Pravdy prináša tipy na pohostenie na každú príležitosť.

Foto: PRAVDA

Ide v poradí už druhú knihu tohto portálu. Vlaňajšia Sladké pokušenie sa zameriavala na sladkosti a mala veľký úspech. Tohtoročná kniha 100 slaných a sladkých receptov stavia latku ešte vyššie, sľubuje pestrý výber pochutín podľa aktuálnej situácie, nálady a chuti.

Jej zostavovatelia vybrali sto receptov, zaujímavých i overených návodov. Nesie sa v duchu „pohostenie trochu inak“. Nájsť v nej možno recepty na vynikajúce koláče, zákusky, slané pečivo a slané chuťovky.

Každý recept je originál, poskytol ho niekto z prispievateľov na portáli Pravdy Varecha.sk. K receptu je ešte aj pridaná hodnota - osobný vklad každého autora receptov. Každý dostal priestor na pár slov, v knihe má fotografiu, prípadne len prezývku, pod akou na Vareche vystupuje.

Pri recepte je aj webová adresa, na ktorej ho na stránke varecha.sk možno nájsť, zväčša aj s fotografiami opisujúcimi postup prípravy. Tie bývajú najmä pre príležitostných pekárov vďačnou pomôckou.

„Veríme, že vám naša kuchárka spraví radosť. S ňou vás už žiadna návšteva nezaskočí, stačí si vybrať a pripraviť niektorý zo stovky sladkých a slaných receptov od vás - používateľov portálu Varecha.sk,“ sľubujú autori.

Kniha môže byť aj vhodný darček, cena je 10,90 eura.

Objednať si ju môžete cez formulár TU.Voľný čas - ďalšie články

Ďalšie články v rubrike >