Zuzana Rehák Štefečeková má druhého syna. Aj on dostal krásne netradičné meno

Patricia Poprocká, 7. októbra 2019 o 08:46

Zuzana Rehák Štefečeková je už dvojnásobnou mamou. Druhého októbra v bratislavskej pôrodnici Ružinov priviedla na svet syna, ktorý dostal podobne ako jeho starší brat netradičné meno.


Nathan a Noah Rehákovci, tak sa volajú deti našej úspešnej strelkyne, olympijskej medailistky a majsterky sveta v trape. Zuzana už vopred avizovala, že sa Nathanovi pribudne braček, a že sa bude volať na N, meno je prekvapením.

„Žiadne slová nie sú potrebné, druhé najväčšie požehnanie prišlo pred niekoľkými dňami do nášho života. Vďaka Bohu za požehnanie, ktoré sa nám ako rodine dostalo,“ vyznala sa na Instagrame pri zverejnení synčekovej fotky v angličtine ako „pyšná dvojnásobná mama“. Správu o jeho narodení oznámila až včera.

Malý Noah je z tých silnejších bábätiek – narodil sa popoludní, váži 4080 gramov a meria 53 centimetrov.

Zuzane, Noahovi aj celej rodine prajeme všetko najlepšie!

Pridajte komentár

táto funkcia je len pre prihlásených

Prihláste saSlávni - ďalšie články

 • Obrázok Ahojmama.sk oslavuje jeden rok! Čo nám prajú osobnosti

  Ahojmama.sk oslavuje jeden rok! Čo nám prajú osobnosti

  Presne pred rokom sme s veľkým očakávaním a nadšením spustili náš rodičovský web www.ahojmama.sk. Chceli sme vám prinášať články, ktoré pomôžu zvládnuť neľahkú výchovu dieťaťa, lepšie sa o potomka postarať a tiež zlepšiť váš život, aby bol radostnejší a spokojnejší. Veríme, že sa nám to podarilo.

 • Obrázok FOTO Herečka Michaela Čobejová s rodinou v zasnežených Tatrách: Prestaňme ich hlúpo vylepšovať

  FOTO Herečka Michaela Čobejová s rodinou v zasnežených Tatrách: Prestaňme ich hlúpo vylepšovať

  Herečka Michaela Čobejová (49) sa vybrala s manželom Ivanom a deväťročnou dcérou Táničkou stráviť zopár jesenných dní vo Vysokých Tatrách. So zasneženými štítmi hôr síce asi nepočítali, ale ako vidieť na fotografiách, výlet si aj tak poriadne užili. Hoci sa stretli aj negatívnymi javmi v podobe nezmyselnej výstavby v chránenom území či gýčovitou „výzdobou" tam, kde vôbec nepatrí.

 • Obrázok Rýchle, chutné a zdravé! Skúste raňajky ako krásna Lindsey Vonn

  Rýchle, chutné a zdravé! Skúste raňajky ako krásna Lindsey Vonn

  Ráno nie je veľa času, chystať deti do školy, seba do práce, ešte k tomu raňajky... Málokto stíha vymýšľať či pripravovať zdravé jedlá, väčšina sa uspokojí s chlebíkom, jogurtom, v horšom prípade aj s nejakým sladkým polotovarom. A čo tak mať pripravené zdravé raňajky, ktoré chutia a možno ich jesť aj cestou?

 • Obrázok Veronika Velez Zuzulová prvý raz ukázala, ako vyzerá malý Jules. Na koho sa podobá?

  Veronika Velez Zuzulová prvý raz ukázala, ako vyzerá malý Jules. Na koho sa podobá?

  „Takto pred rokom... Tvoj príchod nebola prechádzka ružovou záhradou, ale už od prvej minúty si ukázal, že si veľký bojovník. Ďakujem za každý deň s tebou a za všetku tvoju lásku!!,“ odkázala Veronika Velez Zuzulová svojmu synovi, ktorý oslavuje dnes prvé narodeniny. Na Instagrame zároveň prvý raz zverejnila fotku, kde je mu vidieť celú tvár.

 • Obrázok ROZHOVOR Syn Veroniky Velez Zuzulovej oslavuje rok: Sladkosti mu nedávam, na dovolenku som brala šesť kíl mrkvy

  ROZHOVOR Syn Veroniky Velez Zuzulovej oslavuje rok: Sladkosti mu nedávam, na dovolenku som brala šesť kíl mrkvy

  „Užívam si naozaj každý jeden moment,“ hovorí Veronika Velez Zuzulová o synovi Julesovi, ktorý tento týždeň oslavuje prvé narodeniny. Trávi s ním každú možnú chvíľu, hoci má aj po skončení pretekárskej kariéry množstvo aktivít. Aj tento rok bude komentovať lyžiarske preteky v RTVS, okrem toho sa venuje mladým lyžiarkam vo svojej akadémii.

 • Obrázok Ranná pohoda u Alanis: všetci piati v posteli, malý Winter sa dojčí

  Ranná pohoda u Alanis: všetci piati v posteli, malý Winter sa dojčí

  Nevyspatá a podráždená matka po prebdenej noci s bábätkom? Kanadská speváčka Alanis Morissette, ktorá 8. augusta porodila tretie dieťa, syna Wintera Mercyho, to má, zdá sa, oveľa príjemnejšie. Aspoň podľa fotografie, ktorú zverejnila na Instagrame.

 • Obrázok Meghan zverejnila krásnu fotku malého Archieho. Pôvabná rodinka!

  Meghan zverejnila krásnu fotku malého Archieho. Pôvabná rodinka!

  Túto fotografiu malého Archieho ešte verejnosť nevidela, pritom vznikla už pred vyše dvomi mesiacmi, na krste najmladšieho člena britskej kráľovskej rodiny. Ten sa konal začiatkom júla v súkromnej kráľovskej kaplnke na hrade Windsor.

Ďalšie články v rubrike >