Jasmina Alagič musela synčeka Sanela porodiť cisárskym rezom. Čo sa stalo?

gb, 2. augusta 2019 o 20:10

Moderátorka Jasmina Alagič porodila svojho synčeka Sanela cisárskym rezom. Na sociálnej sieti sa zdôverila, čo sa prihodilo.„Prvý týždeň mamou. Milión vecí nových a vlastne si už ani nepamätáte, aké to bolo predtým, bez neho... Ďakujem Ti sestra moja, si tou najúžasnejšou pomocou v období po cisaráku. A vlastne aj pred ním," napísala moderátorka na svojom instagramovom účte pri fotografii, na ktorej je s veľkou kyticou kvetov. Tú jej venovala jedna z firiem, s ktorými moderátorka spolupracuje.

„Tým sa dostávam k jednej z najčastejších otázok, ktorým sa vôbec nevyhýbam, všetko sledujem, pozerám a odpovede budem kúskovať, nedá sa to naraz. Cisárak bol preto, lebo sa maličký neotočil. End of story (koniec príbehu - pozn. red.)," vysvetlila čerstvá mamička. Svojho synčeka Sanela porodila minulý týždeň na luxusnej bratislavskej klinike Sanatórium Koch.

Ak sa dieťa pred pôrodom neotočí hlavičkou dolu, ale zostáva dolu nožičkami, pristupuje sa v našich podmienkach väčšinou práve k cisárskemu rezu. Má sa tak zabrániť možným komplikáciám, ktoré z nevýhodnej polohy plodu môžu vyplývať. Pôrod takzvaným koncom panvovým sa spája s vyšším rizikom úmrtia dieťaťa, to môže byť ohrozené aj nedostatkom kyslíka. Je však možný aj prirodzený vaginálny pôrod, záleží na rozhodnutí pôrodníka a ženy.

Najnovšiu fotografiu s malým Sanelom zverejnil jeho otecko, raper Rytmus, na svojom instagramovom profile. Ako k nej pripísal: „Hotový som z neho."
Oddych po pôrode.

Pridajte komentár

táto funkcia je len pre prihlásených

Prihláste saSlávni - ďalšie články

Ďalšie články v rubrike >