Fiľakovo láka rodiny na tri dni plné zážitkov, vystúpi aj spevák Adam Ďurica

TASR, 7. augusta 2023 o 07:40

Návštevníkov podujatia čaká výstava, divadlo, jarmok, množstvo koncertov aj majstrovský futbalový zápas.

Návštevníkov akcie čakajú tri dni zábavy.

Foto: fb Mestské kultúrne stredisko Fiľakovo

Tri dni plné zážitkov sľubujú organizátori augustovej časti Palóckych dní a Dní mesta Fiľakovo. Ako informovala riaditeľka Mestského kultúrneho strediska Fiľakovo Eva Tóthová, tradičné trojdňové oslavy sa začnú v piatok 11. augusta o 16:00 v Mestskom vlastivednom múzeu vernisážou jubilejnej výstavy Alfréda Baláža.

Piatkový večer bude patriť koncertom, od 19:00 budú v hradnom areáli znieť známe pesničky od skupiny Elán v podaní hudobnej formácie Elán forever. O 21:00 si fanúšikovia môžu vypočuť koncert jedného z najúspešnejších slovenských spevákov Adama Ďuricu.

V sobotu si na svoje prídu aj deti, v hradnom areáli nebudú chýbať ani sprievodné programy ako tvorivé dielne, ručne poháňaný kolotoč a ľudové hračky, lukostreľba. Na Podhradskej ulici sa uskutoční tradičný jarmok. „Popoludní by si milovníci vína nemali nechať ujsť Deň otvorených pivníc na Šávoľskej ceste od 15:00,“ doplnila riaditeľka s tým, že o 17:00 sa pri budove gymnázia odovzdá nová brána mestského parku. Program bude pokračovať večer na hradnom nádvorí ďalšími koncertami.

„V nedeľu z programu nemôžu chýbať slávnostné sväté omše a procesia, popoludní si môžu fanúšikovia užiť v štadióne FTC majstrovský futbalový zápas. A večer si prídu na svoje milovníci divadla,“ uzavrela Tóthová.

Pridajte komentár

táto funkcia je len pre prihlásených

Prihláste saVoľný čas - ďalšie články

Ďalšie články v rubrike >