Gáboríkovci a ich prvé krásne fotky s maličkou Leiou. „Nešetrite dotykmi, majú zázračnú moc,“ odkazujú

pt, 14. júna 2022 o 04:00

Prvé chvíle s bábätkom sú jedinečné a už nikdy sa nezopakujú. Marián Gáborík to dobre vie a tak, ako si pred dvoma rokmi vychutnával prítomnosť prvorodenej Belly, opakuje to aj pri mladšej dcérke, ktorá sa narodila koncom mája. Na sociálnej sieti sa podelil o takéto nádherné video.

Pri Belle zverejnil fotku, ako mu dievčatko spokojne spinkalo na hrudi. S Leiou sa teraz mazná, ovoniava a bozkáva ju, skrátka pravý milujúci rozcítený otec. „Môžem cítiť a bozkávať bábätko Leiu,“ napísal k tomu. A čo mu odkazujú priaznivci? „Vychutnávaj a užívaj, ani sa nenazdáš a bude mať 18!“ Veru, čas pri deťoch veľmi rýchlo letí.S otcom je fajn, ale najbezpečnejšie je zatiaľ predsa len mame na rukách.


„Ľudský dotyk má zázračnú moc, je vyjadrením prijatia, pochopenia a podpory, dokáže hojiť rany na duši a vyčariť úsmev na tvári. Pohladí, upokojí a dodá pocit bezpečia. Aj vďaka nemu deti vedia, že svet, do ktorého sme ich priviedli je bezpečné a láskyplné miesto. Potreba láskavého dotyku vzniká bezprostredne po narodení a nikdy neskončí. Preto nimi nešetrime,“ odkázala Ivana Gáborík k tejto fotografii.


Pridajte komentár

táto funkcia je len pre prihlásených

Prihláste saSlávni - ďalšie články

Ďalšie články v rubrike >