Aj modelky chodia na huby. Aha, akým úlovkom sa pochválila Simona Krainová

Gabriela Bachárová, 2. októbra 2022 o 04:02

Česká modelka Simona Krainová (49) síce na prvý pohľad pôsobí ako milovníčka veľkomiest, cudzí jej však nie je ani pobyt v prírode. Spokojná je, keď sa spojí s niečím užitočným, napríklad so zberom húb.

Simona Krainová je stále vyhľadávanou modelkou.

Foto: SITA

Stále vyhľadávaná modelka, ktorá sa preslávila aj účinkovaním v kultových filmoch Kamarád do deště alebo Byl jednou jeden polda, sa na sociálnych sieťach pochválila parádnym úlovkom. Spolu s rodinou si vyšla na huby a - rástli. Dokonca vyrástli až tak, že modelka neodolala a fanúšikom ukázala, čo si z lesa odniesla. Pózovať s hubami nechala svojich dvoch synov, Bruna (10) a Maxa (11).O modelkiných synoch sa hovorí, že sa na mamu veľmi podobajú.Simona Krainová podriadila modelingu v mladosti celý svoj život. Klienti ju vyhľadávajú dodnes, avšak prioritou je pre ňu už rodina.

Manželom Simony Krainovej a otcom detí je podnikateľ Karel Vágner mladší, syn známeho českého hudobníka a producenta Karla Vágnera. Vzali sa pred dvanástimi rokmi a v manželstve im to stále funguje. „Vo všetkom všade spolu, niekedy hore, niekedy dole, ale stále spolu,” tak modelka vidí svoj vzťah.Pridajte komentár

táto funkcia je len pre prihlásených

Prihláste saSlávni - ďalšie články

Ďalšie články v rubrike >