Prejav slušnej a sebavedomej slovenskej matky 17.11.2020, Bratislava

adrianakralova - fotkaAdrianakralova 19. novembra 2020 o 16:47

„Je cenné, keď sa ľud postaví diktátorovi. O to cennejšie, ak sa diktátorovi postavia ženy.“
Sám Krutovládca Igor Matovič

Je to on, ktorý polarizuje, anarchizuje , vytvára atmosféru beznádeje. Je nepredvídateľný a on sám sa stáva nepríčetným diktárorom s jedinou pravdou.

Ďakujem Vám za to, že ste prišli, Vy duchovne slobodní ľudia, rodičia, babky, dedkovia a zaslúžite si veľký potlesk… Volám sa Adriana Kráľová a dnes tu stojím za matky a rodiny, za deti a za našu budúcnosť. Ide o viac ako si myslíme. Týmto prejavom sa odvolávam na Ústavu SR, toto je môj súkromný názor.

A ten je jasný. Hriechom a zločinom proti ľudskosti tejto vlády (vládnej moci) a každého, kto aktívne podporuje tento stav ODĽUDŠTENIA je:

1.) situácia MATIEK v slovenských pôrodniciach: Ako prichádzajú naše deti na svet?
Citujem, čo sa dnes deje: „My sme mali jeden prípad v práci, žena porodila pred týždňom v jednej slovenskej nemocnici. Dieťa je v poriadku, ale matka sa k nemu nevie dostať celý týždeň.“
Pýtam sa? Čo vyrastie z týchto detí? Separovaných za plexisklom na týždeň? Kde imprinting tváre a fixácia dieťaťa na tvár matky neprebieha? Pretože matka má rúško na tvári? Bude to nová generácia sociopatov? RÚŠKO NA MAMU NEPATRÍ v tejto situácii za žiadnych okolností!!! Kde je podpora dojčenia? Tým pádom zdravej populácie? IMUNITY? Čo je toto za prospievanie novorodenca s vysokými hladinami stresových hormónov na umelej výžive bez matiek? Tu ide o zníženie kvality prežitia! Podporu popôrodných depresií a straty kompetencií matiek. O narušenú generáciu!

2.) situácia v ŠKOLÁCH: Čo sa deje na slovenských školách?
V správach pre TA3 uviedol MUDr. Juraj Štofko, PhD. MBA. MPH. : „Slovensko a celý svet pácha duševnú samovraždu. Deti sú tým traumatizované.“ Deti po návrate zo škôl, kde polku dňa strávia v rúšku trpia na zvracanie, bolesti brucha a hlavy. Niektoré odpadávajú. A predstavte si to! Teória telesnej a zákaz spievať! Ale predstavte si aj pani učiteľku, ktorá si zloží rúško, aby zakričala na deti a potom si ho nasadí späť. Kričať sa môže, spievať nie! Čo sú to za absurdity, pán minister školstva? O problémoch s hygienou okolo manipulácie s rúškami ani nehovoriac! Rúško v koši, na kľučke, na lavici, na záchode, normálne na zemi a potom priamo na tvári našich detí! A čo robí naša vláda? Modernizuje školstvo? Tým, že sa píšu poznámky z telesnej? Aby naše deti už úplne nenávideli školu? Toto je tá nová reforma? Najnovšie chce pridať kategorizáciu na bohatých a asociálov, kto môže do školy a kto nie. Nehovoriac o šikane s modrými papierikmi! HOVORÍME STOP RÚŠKAM A TESTOVANIU NAŠICH DETÍ NA ŠKOLÁCH!

3.) situácia v DOMOVOCH SOCIÁLNYCH SLUŽIEB:
Aj starí ľudia potrebujú lásku a kontakt. Potrebujú pohladkať, prehodiť slovo. Ocitli sa v izolácii, je to pre nich smrť a nie život. Je to mrazivé, ako sa s nimi zaobchádza. Pýtam sa… Kde majú namiesto tohto neľudského zaobchádzania vitamínové balíčky?

Zhrniem to: Namiesto demokracie je tu cenzúra, selekcia, kategorizácia, testovanie s podmieňovaním školou a prácou, nátlak a manipulácia. Matky hovoria STAČILO! A naše deti si nedáme! Žiaľ, pani prezidentka sa len pozerá, hoci toto sú jej slová: „Žiadam teda zrušiť kategorizovanie občanov na tých, ktorí budú mať priepustku na slobodu a tých druhých.” Žiaľ toto ostalo bez odozvy, sama som jej napísala otvorený list.

Na záver chcem poďakovať všetkým lekárom, sestrám, učiteľom, riaditeľom škôl, škôlok za to, že sa na tomto nepodieľate a že napriek týmto zlým a nezmyselným opatreniam mnohí pomáhate našim deťom so zdravím a vzdelaním. Vy ste tí hrdinovia, ktorí nemajú len zamestnanie. Máte poslanie priviesť na svet a pomáhať vychovávať ďalšie generácie Slovákov. Ďakujeme s láskou! A preto smerujme tieto slová tým, komu patria.

Mgr. Adriana Kráľová
#SlusneSebavedomo #ZaSlovensko
Sloboda a sláva!

Video prejavu: » youtu.be/rX-g31uGAOU...


Pridajte komentár

táto funkcia je len pre prihlásených

Prihláste sa