Každý deň sa teším na večer

pherenikePherenike 10. novembra 2018 o 22:46

Ráno zvoní budík.. Poprípade sa zobudím skôr, lebo mi ide "prasknuť močový mechurik" :) Už vtedy mám plány ako si večer oddýchnem. Neviem aké máte dni vy, no ja utekám do práce keď ešte všetci spinkajú akoby bola hlboká noc.. Ja vstávam tak, aby som sa stihla dať dokopy (rýchle naličenie, umytie zubov, oblečenie...). Popri tom robím chlapcom čaj, chystám desiatu, raňajky a milion iných vecí...

Potom práca - niekedy nuda v kancelárii, až sa obávam či nezaspím :) inokedy rušno, blázinec.. cestou z práce musím vyzdvihnúť mladšieho v škole. Prídeme domov a opäť všetko len na mne. Poučiť sa s nimi, navariť niečo jednoduché a rýchle k večeri. Nachystať im oblečenie na ďalší deň.. raz treba požehliť, raz dať prať, atd.. vždy sa čosi najde.

Zrazu je večer a ja sa teším až pojdem na stacionarny bicykel. Idem tam častokrát aj 20.30 alebo aj 21h.. neskoro. Ale vôbec to nevadí. Už mám v ušiach bluetooth reprodukror. Nikoho nepočúvam. Popri rôznych pesničkach, nevnímam čas a užívam si čas len a len pre seba. Kto by sa predsa netešil ak si môže oddychnut?


Pridajte komentár

táto funkcia je len pre prihlásených

Prihláste sa