Zubar

aelissAeliss 5. novembra 2018 o 06:33

Kedy s dietatom na prvu navstevu zubara? Ked budu vsetky zubky vonku? Kedy ste boli vy?

@zareaguj


4 odpovede:
 • lumatka - fotkaLumatka 5. novembra 2018 o 08:11

  @Aeliss

  Ahoj, my sme boli prvý krát asi s dvojročnými, ešte nemali vonku všetky zúbky... starší bol možno aj skôr. Myslím, že som ho zobrala so sebou na moju preventivku a pani zubárka pozrela nenásilne aj jeho- mám super zubárku, zastáva názor, že prinajmenšom prvý kontakt má byť bezbolestný, hravý, aby si dieťa nevybudovalo spojitosť- zubár- bolesť..
  @zareaguj
 • purinka - fotkaPurinka 5. novembra 2018 o 12:13

  My sme boli prvýkrát asi keď išli do škôlky, staršia dcérka nemala problém, dokonca jej našiel kaz a ten jej potom aj opravill. Dostala nejakú loptičku, nálepky. Mladšia dcérka zubárovi neotvorila ani ústa a to bol veľmi priateľský, vozil ju na kresle, ale nepomohlo.
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarAeliss 6. novembra 2018 o 09:39

  Dakujem kocky,este mame teda cas,mala nema ani rok a pol,ma 12 zubkov. Podla mna by tam asi ani pusu neotvorila,bala by sa :)
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarPherenike 6. novembra 2018 o 22:06

  @Aeliss
  Ja som bola prvýkrát do roka. Tak aby to bolo ešte v kalendárnom roku v ktorom sa dieťa narodilo. Moji boli super. Ako ich zubárka. Všetko hravou formou. Stále platí, že ak nie je preventívna v jednom kalend.roku tak ďalší rok musíte platiť všetko lebo poisťovne nepreplatia. Tak načo riskovať, že sa niečo -nedajbože- stane a bude potrebné všetko uhrádzať. Ide tam skor o založenie a evidenciu karty
  @zareaguj


Pridajte komentár

táto funkcia je len pre prihlásených

Prihláste sa