Vzťah s pedagógmi

pherenikePherenike 6. novembra 2018 o 10:30

Aký je Váš vzťah s učiteľmi alebo učiteľkami Vašich detí? Vychádzate s nimi dobre? Pomáhajú Vám prekonzultovať postupy učenia a výchovné postupy?

@zareaguj


5 odpovedí:
 • lumatka - fotkaLumatka 6. novembra 2018 o 11:02

  @Pherenike moje deti chodia ešte do škôlky, s pani učiteľkami som nemala nikdy problém. Deti chodia do škôlky radi, keď mám nejaké pochybnosti, alebo otázky môžem otvorene komunikovať.
  @zareaguj
   1x cinka71
 • používateľ nemá avatarPherenike 6. novembra 2018 o 22:12

  @Lumatka (6.11.2018 11:02)
  Tak to som rada. Mne niektorý učitelia nesedeli. V škôlke mal napr.ucitelku čo zaujala deti - všetci čosi tvorili a ta keď odisla na materskú tak dostali učiteľku pri ktorej ich bolo počuť až vonku. Nato že bola mladá cca 40r.bola úplne mimo
  @zareaguj
 • lumatka - fotkaLumatka 7. novembra 2018 o 18:43

  Pherenike, áno dobré pani učiteľky sú základ... prajem nech už natrafíte len na tie dobré!
  @zareaguj
 • purinka - fotkaPurinka 8. novembra 2018 o 19:55

  @Pherenike

  V škole sme si s našou triedou vytvorili uzavretú skupinu na messengeri a keď mali naši prváci napríklad Deň mlieka, pani učiteľka nám poslala spoločnú fotku alebo keď si nemajú zabudnúť jabĺčka na Deň jablka, napíše,...s pani učiteľkou nemáme žiaden problém.
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarLuxusnamd 12. novembra 2018 o 01:42

  Nuž, moje deti chodia už do tretej škôlky. Nie, žeby som bola taká prieberčivá, ale najskôr nechceli zobrať mladšieho, tak som ich musela dať do novootvorenej, a potom sme sa sťahovali.
  zažila som veľké rozdiely. Z prvej škôlky, chodil krpec nadšený a veľa spieval, na nástenke boli samé básničky. Program- na vianoce a deň matiek trval aspoň 3/4 hodinu. V druhej škôlke som videla na nástenke každý deň nové obrázky, ale program sťažka na deň matiek, aj to dve triedy do pol hodiny- zvyčajne kolektívne vystúpenia. V tretej škôlke mávajú tiež len raz ročne, ale hodinu a pol dve triedy. vyhovuje nám kvôli tomu, že je cestou ....
  rzdiel bol aj v chorobnosti- a posielaním dieťaťa domov. V jednej už aj uštipnutie komárom bolo podozrivé ako nejaká kožná choroba a nútili nás ísť k lekárovi... v ďalšej aj nejaký soplík a kašeľ prejde...
  Nuž, každá škôlka prinášala nový pohľad, nové zameranie, raz s deťmi pracovali viac, inokedy menej. Naučila som sa to neriešiť, nebyť kritická, hlavne, že tam chodia radi.
  @zareaguj


Pridajte komentár

táto funkcia je len pre prihlásených

Prihláste sa