Termin porodu

aelissAeliss 2. novembra 2018 o 08:07

Kedy v roku je podla vas najlepsie porodit?v lete ci v zime?kedy ste rodili vy?

@zareaguj


9 odpovedí:
 • lumatka - fotkaLumatka 2. novembra 2018 o 09:08

  Prepáč, ale mňa prvé napadlo - kedykoľvek, hlavne nech sa podarí otehotnieť a v zdraví donosit a porodiť
  @zareaguj
 • lumatka - fotkaLumatka 2. novembra 2018 o 09:13

  ...nejako mi skrátilo komentár, tak doplním sem... ja som rodila v zime aj v lete, obe obdobia majú svoje výhody ako pre dieťatko (letné- netreba sa veľa naobliekavat keď sa ide von, zimné-prvé jedlo z vlastnej záhradky...), tak isto aj pre tehotnú mamu.
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarMartinka200 2. novembra 2018 o 11:26

  Ahojte, ja myslim,ze je to jedno. Ale, neodporucam rodit moc v auguste, naozaj si mamicky vystoja svoje. Ja konkretne som velmi opuchla a bolo mi casto uz v auguste na omdletie z horka.
  @zareaguj
 • purinka - fotkaPurinka 2. novembra 2018 o 12:39

  Tiež by som sa najhorúcejším mesiacom v lete radšej vyhla, lebo pred pôrodom môžeš mať opuchnuté nohy...a zase keď som začala kojiť, spotila som sa viac ako obvykle, byť vo vlastnej šťave nie je moc príjemné.
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarAeliss 2. novembra 2018 o 13:17

  Samozrejme je najdolezitejsie zdrave babatko,ide len o zaujimavost a skusenosti mamiciek.
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarMartinka200 3. novembra 2018 o 21:26

  Mam niekolko znamych, ktorym horko v lete skratilo i dobu tehotenstva. Mali rodit v jeseni, ale v lete im uz bolo dost horsie...
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarPherenike 3. novembra 2018 o 21:45

  No veru - ja som rodila 25.8. To bolo strašne.. horúco, opuchy, nepohodlie.. prvého som mala 10.2. A celu zimu mi bolo tak horuco že som chodila s nezazipsovanou vetrovkou. Ľudia navôkol mrzi :) a tiež pravda, že prvé jedlo zo záhradky. Čerstvé a žiadne postreky z obchodov. Ešte nejaký máj by mohol byť super. Pred letom :) lepšie sa kočikuje ako na snehu :)
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarLuxusnamd 24. novembra 2018 o 05:54

  Nuž a čo bábätko? Nemalo potničky? Naše veru hej. Ale pozearám aj na to, že kedy začína chodiť, cikať... Či sa brodí snehom a stále je prrmočené, či behá holé po dvore...
  Vidíte, všetko má výhody, pre Teba, alebo krpčeka, len ich treba nájsť. Tiež si teda.myslím, že je to jedno (a konieckoncov, zo skúseností, nedá sa to moc plánovať).
  @zareaguj
 • lumatka - fotkaLumatka 24. novembra 2018 o 21:42

  @Luxusnamd (24.11.2018 05:54)

  Ako som písala aj vyššie, súhlasím, že každé obdobie porodu má svoje výhody a ty si teraz pekne napísala, že ich len treba vedieť nájsť...ja som rodila naposledy teraz v auguste a tie horúčavy neboli vobec príjemné, ale zase keď som si predstavila, že by som sa mala s takým nemotorným telom starať o dve ďalšie deti v zime (myslím na nekonečné obliekanie a pobyt zväčša iba vo vnútri), bola som veľmi veľmi vďačná za to leto, ľahké šaty, ležanie v tráve, vodu v bazeniku a čerstvé ovocie zo záhradky...(oba predchádzajúce pôrody boli v zime:-)
  @zareaguj


Pridajte komentár

táto funkcia je len pre prihlásených

Prihláste sa