Swap

aelissAeliss 25. novembra 2018 o 08:36

Viete co to je? Jedna sa o akciu,na ktoru prinesiete ciste pekne oblecenie,ktore uz nenosite a naopak si mozete odniest oblecenie v lubovolnom mnoztve,ktore takto doniesli ini. Oblecenie,ktore zostane sa ponukne ludom bez domova alebo sa recykluje. Dnes sa na tuto akciu chystam,som zvedava. Zucastnili by ste sa aj vy?paci sa vam tato myslienka?

@zareaguj


6 odpovedí:
 • lumatka - fotkaLumatka 25. novembra 2018 o 15:33

  @Aeliss

  Aj neďaleko nás sa o týždeň organizuje takéto podujatie, práve včera som o tom čítala prvý krát v živote :-) Zaujalo ma to, pomaly premýšľam, ktoré kúsky by som tam posunula... Budem rada ak nám sem potom posunieš svoje dojmy, aj to, či si si niečo ulovila :-)
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarPherenike 25. novembra 2018 o 19:37

  Ja tiež čakám ake máš z toho dojmy a pocity.Zaujímavá akcia. Ja som o tom počula viackrát ale neviem kde v mojej blízkosti sa to robi.. na použiteľné oblečenie sme mali pri bytovke "koše" no rómovia boli vynaliezaví a dali dnu dieťa a to tam nakladalo veci a potom ho vyklopili vonku. My si dosť veľa oblečenia posuvame v rodine.
  @zareaguj
 • purinka - fotkaPurinka 25. novembra 2018 o 22:31

  Veľmi pekná myšlienka, rada by som sa zúčastnila, keby sa niečo podobné konalo v mojom okolí. Zatiaľ si oblečenie vymieňame medzi kamoškami alebo posúvam ľuďom v núdzi.
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarAeliss 26. novembra 2018 o 05:12

  My si vymiename oblecebie so sestrou. Raz za cas pretriedime satnik a co nenosime sme zvykli darovat. Do tych kosov nedavame lebo sa to dalej predava a to sa mi nepaci. Toto bolo super,vela mladych,ekologicky zmyslajucich ludi. Doniesla som par kuskov a par kuskov som si odniesla,jednoznacne odporucam
  @zareaguj
 • lumatka - fotkaLumatka 26. novembra 2018 o 08:19

  @Aeliss (26.11.2018 05:12)

  Cítim z tvojho príspevku nadšenie, pre mňa nákazlivé :-) zistila som, že ja v tom čase ako je swap u nás, nebudem môcť ísť, tak mi to je ľúto... Inak tých zberných nádob by som sa až tak nebála - u nás v meste to spravuje nejaká nadácia a zo zisku z predaja darovali trojkolesové bicykle do zariadenie pre seniorov, aj seniorom mimo zps.
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarPherenike 26. novembra 2018 o 22:00

  Škoda, že ja o ničom takom v blízkosti neviem... našťastie máme v rodine deticky (väčšina chlapci) tak im posúvam detské veci. Svoje mám tiez kam dať.
  @zareaguj


Pridajte komentár

táto funkcia je len pre prihlásených

Prihláste sa