Laktačne poradkyne

pherenikePherenike 8. novembra 2018 o 21:32

V pôrodnici v akom meste ste rodili? Vysvetlili Vám sestričky všetko čo ste chceli vedieť? Pomáhali Vám s dojčenim? Mali tam laktačne poradkyne, ktoré Vám pomáhali s dojčenim?

@zareaguj


3 odpovede:
 • používateľ nemá avatarAeliss 9. novembra 2018 o 13:56

  Jasom rodila v Bratislave a jedine co mi sestricka ku kojeniu povedala bolo,ze si mam prestudovat letak pri posteli a odisla. Chcela som kojit,tak som proste kojila,islo to samo a kojim dodnes,rok a pol. Suseda vedla mala problemy,nechcela sa jej dcera prisat,nulova pomoc zo strany personalu.
  @zareaguj
 • purinka - fotkaPurinka 9. novembra 2018 o 19:16

  Ja som rodila v Žiari nad Hronom a v Bojniciach a musím povedať, že v oboch pôrodniciach boli maximálne zlaté sestričky, ktoré boli ochotné niekoľkokrát prísť a ukázať prisatie, pomôcť. Asi aj preto som nikdy nepotrebovala pomoc laktačnej poradkyne a to všetky dcérky som kojila do 2 rokov.
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarPherenike 9. novembra 2018 o 21:47

  @Aeliss (9.11.2018 13:56)
  Tak to ma mrzi, že bol takýto prístup zo strany sestier :( ja som tiež chcela veeelmi dojčiť. Keď som bola so starším v pôrodnici, tak tam bola staršia pani - laktačna poradkyňa. Ta mi veeelmi pomohla, vysvetľovala všetko, bola prirodzene milá a trpezlivá. Keď som o 2.5r bola s mladším tak už nebola. Už asi bola v dôchodku. Nakoniec som mala pri staršom toľko mlieka, že som musela v noci meniť celé periny, lebo do polku boli nasiaknute a ťažké.. Pri ňom by som nadojčila asi aj 2-3 ďalšie deti. Alebo oblečená som ho nadojčila odsala a kým som zišla s kočikom vonku už som mala mokré tričko a samozrejme po 3 tampony dnu v podprsenke :D
  @zareaguj


Pridajte komentár

táto funkcia je len pre prihlásených

Prihláste sa