Cisársky na želanie

purinka - fotkaPurinka 4. novembra 2018 o 14:35

Nedávno ma prekvapila jedna moja kamarátka lekárka, ktorá má ísť rodiť. Vybrala si pôrodnicu, pekný dátum a vybavené. Aký máte Vy na to názor? Rodili by ste cisárskym na želanie alebo spontánne?

@zareaguj


6 odpovedí:
 • lumatka - fotkaLumatka 5. novembra 2018 o 00:40

  @Purinka
  Ja som rodila spontánne - tri krát. Na želanie by som si cisársky nevybrala...rovnako ako hocijakú inú operáciu.
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarAeliss 5. novembra 2018 o 06:13

  V ziadnom pripade by som si takuto moznost nevybrala,malo by sa nan pristupit jedine v pripade komplikacii pri spontannom porode alebo zdravotnych problemoch. Cisarsky rez je zavazna brusna operacia,porod je prirodzena vec neporovnatelne prinosnejsia pre dieta aj matku ako sekcia
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarMartinka200 5. novembra 2018 o 11:15

  Urcite nie. ...Je to smutne, ale cisarsky si zeny volia niekedy naozaj ako na zelanie....mali by sa zamysliet, co ich same k tomu vedie. Ak maju neprekonatelny strach z porodu,tak asi budu mat potom aj z inych veci...z dojcenia, z vychovy... Vlastne mali by sa pozriet, ci dieta dostatocne chcu a co vlastne nemauju vnutorne same so sebou vyriesene. Tolko moj nazor.
  @zareaguj
 • purinka - fotkaPurinka 5. novembra 2018 o 12:20

  Som rada, že máte rovnaký názor. Ja som rodila 3* spontánne a cisársky by som volila ako krajnú možnosť, nechápem niektorých ľudí, ktorí si cisársky dohodnú presne na nejaký pekný termín a považujú za vybavené.
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarPherenike 5. novembra 2018 o 20:24

  @Purinka
  Ja som rodila 2x tiež spontánne a tiež bez epiduralu. Cisársky nie je prirodzený pre dieťa. Žiaľ je v niektorých prípadoch nevyhnutny. V tom prípade to beriem. Ale plánovaný určite nie
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarMartinka200 7. novembra 2018 o 12:20

  Ak je cisarsky nevyhnutny, tak to je samozrejme ina vec. Urcite.
  @zareaguj


Pridajte komentár

táto funkcia je len pre prihlásených

Prihláste sa