Nosič či šatka

purinka - fotkaPurinka 2. novembra 2018 o 15:49

Akú máte skúsenosť - čo viac uprednostňujete, nosič či šatku a prečo?

@zareaguj


6 odpovedí:
 • lumatka - fotkaLumatka 2. novembra 2018 o 23:20

  Ahoj, ja používam aj aj... šatku viac vo vnútri, kde si ju môžem v kľude naviazať a nosič si beriem, keď idem s kočíkom, pre prípad núdze (a ten je skoro vždy), hlavne teraz v zime, je jednoduchšie a rýchlejšie dať si nosič (obe pomôcky na nosenie si dávam pod bundu, tak kým som si naviazala šatku zostalo mi chladno)
  @zareaguj
 • purinka - fotkaPurinka 3. novembra 2018 o 20:55

  @Lumatka (2.11.2018 23:20)

  Aj ja som používala obe, ale pre rýchlosť musím povedať, že viac som nosila v nosiči. Rýchlejšie som tam malú dala. Kamoška v nosiči malú uspáva na obed a nedá naň dopustiť.
  @zareaguj
 • lumatka - fotkaLumatka 3. novembra 2018 o 22:44

  @Purinka (3.11.2018 20:55)

  ...a nosič má ešte tú výhodu, že v ňom môžu nosiť ľahko aj ostatní. Princezná v ňom zalomí do pár minút (ak nie hneď) aj na manželovi a dnes sme testovali aj na krstnej mame a dopadlo to rovnako dobre :-)
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarAeliss 4. novembra 2018 o 07:57

  Ja som za nosic. Dietatko mi v nom pripada pevnejsie uchytene a tiez rychlejsie zapnem nosic ako naviazem satku.
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarPherenike 5. novembra 2018 o 20:30

  Ja som nepoužívala ani jedno ani druhe. Raz som mala požičany nosič, ale nejako moc ma to nepáčilo. Moji chlapci milovali spánok v kočíku. Tam prespali aj 3-4 hodinky. Mne príde tiež ten nosič pevnejši a stabilnejši pre dieťatko. Vidím, že sa to asi dosť používa.
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarLuxusnamd 10. novembra 2018 o 19:53

  Mne sa zase osvedčila šatka, je taká na mne flexibilnejšia, viac ho cítim.... takže keď ideme na dlhšiu vychádzku, určite idem s ňou. Nosič mám len na doma, kde ho potrebujem len tak narýchlo preniesť popri varení a pod. Okrem toho, šatka je aj pre mňa taká pohodlnejšia, akoby mi viac sadla a možnosť uvúzov je tiež skvelá. Na malé bábätko je doboku, na stredné na bruchu a veľké som nosila na chrbte. Okrem toho aj zahreje, ak sa náhodou počas nosenia schladí, tak ho viac zabalím a roztiahnem ju cez chrbátik.
  @zareaguj


Pridajte komentár

táto funkcia je len pre prihlásených

Prihláste sa