Trápi vašich drobcov zaparená alebo suchá koža? Voľte krémpastu a masť s mandľovým olejom

PR článok, 15. augusta 2022 o 00:00

Každý rodič to pozná. Batoľa plače, lebo nevie slovami vyjadriť, čo ho trápi. Rozbalíte nepremokavé nohavičky a dôvod je jasný. Odreniny na stehnách, zapareniny v záhyboch kože. Najmä v oblasti slabín, ale nájdete ich aj v podpazuší.

Foto:

Zapareniny najčastejšie vznikajú na miestach kde sa drží teplo a vlhko, v kožných záhyboch a v lete, kedy sa deti veľmi rýchlo spotia. Citlivú detskú pokožku môžu dráždiť aj nevhodné prípravky, ktoré vlhkosť na postihnutých miestach zadržiavajú. Koža je začervenaná, lesklá, opuchnutá – a vo vlhkom prostredí náchylnejšia na kvasinkové a bakteriálne infekcie. Bábätko je nepokojné a plačlivé, pretože ho zaparená koža páli a bolí. Ako sa rýchlo a čo najefektívnejšie zbaviť týchto nepríjemností? Veľmi jednoducho - použite výrobok od odborníkov na dermatológiu. Máme tu pre vás zaručený tip od spoločnosti Spiridea.

Spiridea krémpasta - hydrofilná krémpasta na každodennú starostlivosť cielene vyvinutá s ohľadom na citlivú novorodeneckú kožu.

Vďaka svojmu hydrofilnému základu sa dobre spojí s vlhkým podkladom a pomáha udržiavať kožu v suchom stave. Zároveň ju chráni pred nežiaducou vlhkosťou, čím potláča vznik zaparenín v plienkovej oblasti a v kožných záhyboch detí.

Chráni pred narušením pokožky, ktoré vzniká odieraním, najmä na vnútornej strane stehien, v podpazuší a slabinách. Okrem toho zmierňuje svrbenie a prispieva k optimálnej regenerácii kožnej bariéry.

Pôsobí aj preventívne. Jej plusom je, že obsahuje ochranný systém, ktorý zabraňuje rastu mikroorganizmov a kvasiniek.

Bez pridaného parfumu, vhodná už aj pre novorodencov.


Ako použiť krémpastu?

Nanáša sa na malé až stredne veľké plochy.
Po umytí a dôkladnom osušení ošetrovaných miest.
Je vhodná na každodenné použitie bez obmedzenia veku., aj pri každej výmene plienky.

Na rozdiel od niektorých výrobkov, ktoré ste už určite vyskúšali, nie je mastná, a preto nevytvára nechcenú prekážku pri odvádzaní vlhkosti. Naopak, Spiridea krémpasta vlhkosť naviaže a zároveň sa dobre zmýva.

Je najväčším problémom vášho dieťaťa suchá až veľmi suchá a obzvlášť citlivá koža?

V takom prípade je pre vás ideálna Spiridea masť s mandľovým olejom.

Táto vodou nezmývateľná masť je určená na každodenné ošetrenie práve takejto suchej a obzvlášť citlivej detskej kože. Zvláčňuje ju a intenzívne premasťuje, je vhodná aj na atopickú, ekzematickú a psoriatickú kožu.

Originálna 100-ročná receptúra s bohatým obsahom mandľového oleja. Až 75 %!

Ten ľahko preniká do rohovej vrstvy kože a zároveň obsahuje vysoký podiel prospešných nenasýtených mastných kyselín ako sú kyselina olejová či kyselina linolová, ktoré sa významne podieľajú na jeho ošetrujúcom účinku.

Máte doma nejaký prípravok s mandľovým olejom? Pozrite sa, koľko % tejto rozhodujúcej ošetrujúcej zložky obsahuje. Väčšinou býva jeho zastúpenie nízke a 15 % je už komunikované ako vysoký obsah...

Preto Spiridea. Jej masť s mandľovým olejom je navyše vynikajúco roztierateľná, optimálne sa vpíja do kože a nezanecháva ju citeľne mastnú. Je tiež obohatená o vitamín E (tokoferol), ktorý bráni oxidačným procesom. Mandľový olej liekopisnej kvality je získaný zo zrelých semien druhu Prunus dulcis, ktoré majú pôvod v Kalifornii.

Kožu ochráni aj pred chladom a je vhodná aj pre novorodencov.

Ako použiť masť s mandľovým olejom?

Nanáša sa v tenkej vrstve na postihnuté miesta 2- až 3-krát denne.
Každodenné použitie bez obmedzenia veku (už aj pre novorodencov).
Môže sa aplikovať na tvár alebo akúkoľvek časť tela.

Spiridea krémpasta a Spiridea masť s mandľovým olejom sú výrobky slovenskej spoločnosti Spiridea, ktorá prináša na trh prvotriedne prípravky farmaceutickej kvality z oblasti dermatológie.

Sú vyvíjané v spolupráci so špičkovými odborníkmi z Nemecka a vyrobené na Slovensku, farmaceutickou firmou, ktorá sa špecializuje na výrobu polotuhých a tekutých dermálnych prípravkov.

Spiridea tak nadväzuje na viac ako 30-ročné skúsenosti jej zakladateľov, pričom stavia na overených poznatkoch z aktívnej práce vo farmaceutických spoločnostiach.

Spiridea krémpasta a Spiridea masť s mandľovým olejom. A vaše batoľatá budú žiariť spokojnosťou!
Kúpite na www.spiridea.com alebo v každej dobrej lekárni.
Viac na: https://spiridea.com/sk/product/spiridea-krempasta
https://spiridea.com/sk/product/spiridea-mast-s-mandlovym-olejom

Pridajte komentár

táto funkcia je len pre prihlásených

Prihláste sa