SÚŤAŽ Toto je zvuk môjho detstva! Napíšte nám a vyhrajte atraktívne knihy o prírode

Patricia Poprocká, Gabriela Bachárová, 9. apríla 2021 o 04:49

Tikanie nástenných hodín, vŕzganie dverí, kroky na schodoch alebo ranné hrmotanie v kuchyni? Pamätáte si na typické zvuky, ktoré vám pripomínajú detstvo? Napíšte nám o nich a hrajte o päť atraktívnych kníh!

Čo je pre vás typickým zvukom, ktorý sa vám vybavuje z detstva?

Foto: shutterstock.com

Spomienky na detstvo patria často k tým najkrajším, ktoré pretrvajú celý život. S akými zvukmi sa vám mladé roky spájajú? Zapojte sa do našej súťaže a podeľte sa s nami o typické zvuky vášho detstva, ktoré vám ostali v pamäti. Zaradíme vás do žrebovania o päť kníh.

Foto: PRAVDA, Ľuboš Pilc

Konkrétne o dve knihy Explanatórium prírody, čo je veľká encyklopédia s neuveriteľnými fotografiami, prierezom a röntgenovými snímkami, ktoré mladým ukážu svet prírody v súvislostiach, ako ho nevideli. Zahŕňa všetky druhy života, od najjednoduchších buniek cez huby, plazy, vtáky až po cicavce.

Ďalšou cenou je kniha Krása v horách ukrytá, ktorá vznikla v spolupráci nášho portálu ahojmama.sk s Otom Rozložníkom, autorom turistických máp Vysokých Tatier a Slovenského raja. Prináša praktické rady o turistike s deťmi aj tipy na konkrétne túry vo rôznych častiach Slovenska.

Ak sa chcete zapojiť do súťaže, kliknite na formulár pod článkom a podeľte sa s nami o spomienky na zvuky vášho detstva.

Tešíme sa na vaše príspevky!

Zvuky vášho detstva

Napíšte nám spomienky na typické zvuky, ktoré sprevádzali vaše detstvo a hrajte o päť kníh o prírode a turistike.

Zúčastniť sa súťaže

Pridajte komentár

táto funkcia je len pre prihlásených

Prihláste saSúťaže - ďalšie články

Ďalšie články v rubrike >