Súťaž: Napíšte nám domáci recept na nádchu či kašeľ a vyhrajte 5 balení prípravku Sinulan na dýchacie cesty

gb, pt, 31. januára 2019 o 02:00

Osvedčil sa vám v boji s nádchou či kašľom domáci recept? Nenechávajte si ho pre seba, podeľte sa oň s ostatnými čitateľmi a vyhrajte prírodné prostriedky Sinulan, ktoré uvoľňujú a podporujú dýchacie cesty.

Nádcha či kašeľ sa dajú poraziť aj prírodnými prostriedkami.

Foto: Shutterstock.com

Svoje príspevky nám posielajte na e-mail redakcia@ahojmama.sk do 15. februára 2019. Pripojte celé svoje meno a adresu.

Zo všetkých príspevkov vyžrebujeme päť víťazných, ktoré zverejníme spolu s ostatnými domácimi receptami, ktoré od vás dostaneme. Výhercovia sa ďalej môžu tešiť na balíček, v ktorom nájdu prípravky Sinulan Duo forte v hodnote 8,10 eura a Sinulan express forte v hodnote 6,29 eura.

Zdravotnícky prostriedok Sinulan forte express vo forme nosového spreja obsahuje esenciálne oleje z mäty piepornej, eukalyptu, rozmarínu a dúšky materinej. Uvoľňuje nos a nosové dutiny, odstraňuje nežiaduce častice ako vírusy a baktérie.

Výživový doplnok vo forme tabliet Sinulan Duo forte podporí vďaka obsahu extraktu z bazy čiernej prirodzenú funkciu dolných a horných ciest dýchacích a imunitu. Obsahuje komplex RespiraPRO a kombináciu ďalších bylinných výťažkov z horca žltého, verbeny a divozelu veľkokvetého. Viac informácií o Sinulane nájdete na www.sinulan.sk.

Tešíme sa na vaše príspevky!


Pridajte komentár

táto funkcia je len pre prihlásených

Prihláste sa