Lucia s rodinou na Mauríciu (seriál)

 • Obrázok Lucia na Mauríciu 10. Všade dobre, doma najlepšie

  Lucia na Mauríciu 10. Všade dobre, doma najlepšie

  Z Maurícia odišli v poslednej chvíli. Lucia Kuková s rodinou pôvodne premýšľali, že by pandémiu koronavírusu prečkali na ostrove, napokon sa rozhodli pre návrat. Ukázalo sa to ako najlepšie rozhodnutie. Už deň po odlete začal počet nakazených stúpať na ostrove stúpať a vláda zaviedla tvrdé opatrenia.

 • Obrázok Lucia na Mauríciu 9. Všetko je inak, ide sa domov!

  Lucia na Mauríciu 9. Všetko je inak, ide sa domov!

  Pôvodne si mysleli, že obdobie koronavírusu prečkajú na Mauríciu, nákaza však už dorazila aj tam. Ešte pred potvrdením prvého prípadu sa však Lucia Kuková a jej rodina rozhodli pre návrat. Veľká neistota, priveľa rizík a otáznikov – situácia, kedy je najlepšie byť doma. Tak sa vydali na dlhú cestu cez Dubaj na Slovensko.

 • Obrázok Lucia na Mauríciu 8. Návrat odložený na neurčito, nik nevie, čo bude ďalej

  Lucia na Mauríciu 8. Návrat odložený na neurčito, nik nevie, čo bude ďalej

  Koronavírus na Mauríciu zatiaľ ešte nie je, Lucii Kukovej a jej rodine však už zmenil plány. 19. marca mali po dvojmesačnom pobyte letieť domov, pre uzatvorené letiská však nemôžu. Nie je to zvlášť príjemné, neistotu, čo bude ďalej, dopĺňa pocit neslobody. Je iné, keď niekde zostávate preto, že chcete a iné, keď musíte.

 • Obrázok Lucia na Mauríciu 7: Dychberúca exotika medzi delfínmi a makakmi

  Lucia na Mauríciu 7: Dychberúca exotika medzi delfínmi a makakmi

  Na Mauríciu sú už ako doma, čoraz lepšie poznajú miestne zvyky i jedlá, čo sa týka ale prírodných krás, stále je čo nové objavovať. Lucia Kuková, jej manžel Radovan, päťapolročný syn Andrej a o tri roky mladšia Hanka spoznali ďalšie čarovné zákutia ostrova.

 • Obrázok Lucia na Mauríciu 6: Za novými dobrodružstvami na západ ostrova

  Lucia na Mauríciu 6: Za novými dobrodružstvami na západ ostrova

  Pobyt na exotickom Mauríciu sa Lucii Kukovej prehupol do druhej polovice. Kým Slovensko žilo voľbami, Lucia s manželom a dvoma deťmi sa vydali na ďalšie cesty, spoznať nové miesta na tomto krásnom ostrove.

 • Obrázok SERIÁL Lucia na Mauríciu, piata časť: Hlavné mesto ako obrovské trhovisko

  SERIÁL Lucia na Mauríciu, piata časť: Hlavné mesto ako obrovské trhovisko

  Lucia Kuková z Pezinka je s rodinou na ostrove Maurícius už takmer mesiac. Stále majú čo objavovať, tentoraz sa vydali do vnútrozemia, preskúmať hlavné mesto. Čo tam zažili a ako na nich zapôsobilo?

 • Obrázok SERIÁL Lucia na Mauríciu 4: Objavujeme podmorský svet a neskutočnú milotu miestnych

  SERIÁL Lucia na Mauríciu 4: Objavujeme podmorský svet a neskutočnú milotu miestnych

  Človek sa tu cíti jednoducho dobre. Krásne prostredie, milí a usmievaví ľudia. Lucia Kuková píše pre ahojmama.sk ďalšie svoje zážitky z ostrova Maurícius, kde trávi s manželom a dvoma malými deťmi dva mesiace.

 • Obrázok Lucia na Mauríciu, tretia časť: V očakávaní cyklónu

  Lucia na Mauríciu, tretia časť: V očakávaní cyklónu

  Nie je každý deň slniečko, platí to aj o exotickom Mauríciu, kde trávi Lucia Kuková s manželom Radovanom, 5 a pol ročným Andrejkom a 2 a pol ročnou Hankou dva mesiace. Ako zvládli obdobie dažďov, cyklón i výlet do Botanickej záhrady, o tom v dnešnej tretej časti seriálu ahojmama.sk Lucia na Mauríciu.

 • Obrázok Lucia na Mauríciu, druhá časť: Šváby sú tu bežné ako u nás muchy

  Lucia na Mauríciu, druhá časť: Šváby sú tu bežné ako u nás muchy

  Pobyt na Mauríciu, kam sa Lucia Kuková vybrala s manželom a dvoma deťmi, 5 a pol ročným Andrejkom a 2 a pol ročnou Hankou, si zatiaľ rodinka užíva. Miestni ľudia sú úžasní, prostredie nádherné a pár švábov v byte – čo už, to k tomu patrí. Prečítajte si druhý diel Cestovateľského denníka.

 • Obrázok SERIÁL Lucia s rodinou na Mauríciu: Do mobilu tu neťuká nik, iba turisti

  SERIÁL Lucia s rodinou na Mauríciu: Do mobilu tu neťuká nik, iba turisti

  Ako sa žije Slovenke s dvoma malými deťmi na Mauríciu? Lucia Kuková sa tam s rodinou presťahovala na dva mesiace a o svojom pobyte nám bude každý týždeň písať Cestovateľský denník v novom seriále ahojmama.sk Lucia na Mauríciu.

Ďalšie naše weby